درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگردی در تورنتو

تور گردشگردی در تورنتو

پایتخت ایالت اونتاریو و مرکز شهرنشینی پرجنب‌وجوش

 • جمعیت : ۰۶۴,۵۸۳,۵ نفر
 • پنجمین کلانشهر بزرگ آمریکای شمالی
 • می‌توان ۱۲۸ زبان و گویش متفاوت را در خیابان‌های تورنتو شنید

شهر تورنتو پایتخت ایالت اونتاریو، شهری پرجنب‌وجوش و چندفرهنگی است که طیف باورنکردنی از جذابی‌ها و رویدادها در آن رخ‌نمایی می‌کنند. احتمالا بیشترین شهرت تورنتو به‌خاطر برج شناخته شده سی‌ان است که نماد ملی و یکی از بلندترین ساختمان‌های جهان است. بازدیدکنندگان با سرعت بیش از ۱۵ مایل در ساعت در ۵۸ ثانیه با آسانسور به بالا حرکت می‌کنند و سپس از مشاهده منظره ۳۶۰ درجه شهر در کنار رستورانی با غذاهای خوشمزه در راس برج، لذت می‌برند. بازدیدکنندگان تورنتو می‌توانند از کشف آثار هنری و گردش در مغازه‌ها، گالری‌ها، تئاترها و کافه‌های مخصوص پیاده‌‌روی در محله دیستیلری لذت ببرند یا به بوتیک‌های گران‌قیمت بلور استریت یا مرکز ایتون سری بزنند. پس از آن می‌توانند در تئاترها، اپراها، سمفونی‌هایی در سطح جهانی و بیشتر در بخش پررونق تئاتر شرکت کنند یا به سواحل دریاچه‌های محبوب مجاور شهر بروند که در آنجا کافه‌های کنار خیابان، رستوران‌های باب روز و بارها به هرکس از هنرمندان خانه‌به‌دوش تا سرمایه‌داران خوشامد می‌گویند.

ماجراجویی‌های شهری در تورنتو

 • قلاب‌های فلزی را به خودتان وصل کنید و هیجان قدم زدن بر لبه برج سی‌ان، بر فراز سطح شهر را تجربه کنید.
 • در فصل تابستان، از سرگرمی‌های منطقه تفریحی جزیره مرکزی لذت ببرید و یا در سواحل ماسه‌ای دریاچه اونتاریو شنا و قایق‌سواری کنید.
 • در فصل زمستان، در باغ‌های کو(Kew) یا میدان ناتان فیلیپس اسکیت‌سواری کنید، برای تماشای تلالو یخ در خط ساحلی، در مسیرهای پیاده‌روی قدم بزنید و سپس با یک نوشیدنی داغ در یک اغذیه‌فروشی دنج گرم شوید.
 • در منطقه تاریخی دیستیلری غذا بخورید و از معماری صنعتی دوره ویکتوریایی که بسیار خوب حفاظت شده دیدن کنید.

هنر و فرهنگ در تورنتو

 • در سفر به کانادا به بررسی معماری و شیوه‌های طراحی بسیار جالب این کلانشهر بپردازید که سرشار از پروژه‌های خلاقانه‌ای است که منظره شهری را دوباره تعریف می‌کنند.
 • از گالری هنر جذاب اونتاریو بازدید کنید که به‌وسیله معماری رویا گرای فرانک گری مجددا طراحی شده است و منزلگاه آثار گروه هفت و همچنین دوهزار قطعه از کلکسیون اهدایی تاجر کن تامسون است.
 • از گنجینه‌های جای‌گرفته در موزه سلطنتی اونتاریو بازدید کنید که نه‌تنها کلکسیون خیره‌کننده ای از میراث کانادا و سراسر جهان است بلکه میزبان گردشگران سطح بالای جهانی می‌باشد.
 • از موزه جذاب کفش بازدید کنید تا شاهد ده هزار جفت کفش از کفش‌های قرمز مرلین مونرو تا چکمه‌های نقره سال۱۹۷۳ التون جان باشید.
 • از دیدن تئاترها، سمفونی‌ها، اوپراهایی در سطح جهانی، در سالن روی‌تامپسون، خانه اوپرای کانادا، لذت ببرید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz