درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگردی در جزیره پرینس ادوارد

تور گردشگردی در جزیره پرینس ادوارد

مزرعه هزار جریب در جزیره پرینس ادوارد – کانادا

 • ۴۰ رویداد غذایی در جشنواره طعم های پاییزی
 • ۳۵۷ کیلومتر مسیر توریستی برای پیاده روی

در سفر به کانادا، از لحظه ای که قدم در جزیره شاهزاده ادوارد می گذارید، حس متفاوتی خواهید داشت. اینجا زندگی با ریتم متفاوت تری می گذرد. در جزیره پرینس ادوارد سبک زندگی به آرامی تپه های سرسبز مواج است که برای احوال پرسی با شما از جا برمی خیزند و دستی به گرمی سرخی صخره هایشان دارند. مبهوت و مجذوب دلفریبی شهر کوچک جزیره ای می شوید که در همان نزدیکی است و به صحنه هایی بر می خورید که هر یک ارزش گرفتن عکس دارد.

در سفر به جزیره پرینس ادوارد خیلی زود درمی یابید چه چیزی سالیانه این همه گردشگر را به این جزیره کوچک در کانادا می کشاند: مردمش. از پیرمرد ماهیگیری که به شما روش صحیح صید ماهی باله آبی تا خرچنگ های شام در یک کلیسای جالب بعد از غروب خورشید، همه و همه باعث می شود که فراموش کنید فقط برای تماشا آمده اید و کاملا درک خواهید کرد چرا محل بی نقص قصه عاشقانه دختری به نام Ann بوده است.

ماجراجویی در مراتع جزیره پرینس ادوارد

 • با به آب زدن در یک کایاک یا کانو، از فرصت بودن با محلی ها در جزیره پرینس ادوارد استفاده کنید.
 • مهارت های ماهیگیریتان را بین بهترین ها تقویت کنید و موقعی که در جزیره پرینس ادوارد هستید ماهی تون باله آبی را به چشم خود ببینید.
 • با ماهیگیران محلی بندر شارلوت تاون راهی شوید تا زیر و بم تجارت صید خرچنگ را یاد بگیرید یا از صدای اقیانوس از ساحل لذت ببرید.
 • سه مسیر ساحلی چشم نواز را طی کنید که هر کدام دورنمای اقیانوس و منظره ساحل دارد که از صخره های ماسه سنگی قرمز رنگ تا منظره های ساحل صورتی ملایم در آن یافت می شود.
 • در شن های قرمز رنگ و تپه های سرسبز مواج معروف جزیره پرینس ادوارد، داخل مسیر توریستی یا داخل پارک ملی جزیره پرینس ادوارد پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید.

فرهنگ و هنر در جزیره پرینس ادوارد

 • پا جای پای آن ها بگذارید؛ در امتداد مسیر چوبی جن زده بیرون مکان میراثی شیروانی های سرسبز قدم بزنید؛ از زادگاه لوسی ماد مونتگومری در جزیره پرینس ادوارد دیدن کنید و در بلندترین نمایش موزیکال کانادا-آن شیروانی های سبز-شرکت کنید.
 • مثل یک جزیره نشین زندگی کنید-همراه صنعتگران در جزیره پرینس ادوارد کار کنید و خاطرات و یادگاری جزیره خودتان را که یک عمر با شما می ماند، بسازید.
 • در یک پیاده روی صبحگاهی در شارلوت تاون با فرد ملبس به لباس پدر کنفدراسیون هم کلام شوید.
 • یک سلید (واژه بومی اسکاتلندی برای مهمانی آشپزخانه) را در سالن های بزرگ در جزیره پرینس ادوارد تجربه کنید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz