درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در ادمونتون

تور گردشگری در ادمونتون

تور گردشگری درادمونتون – پایتخت جشنواره های کانادا

  • ۳۰ جشنواره سالیانه ادمونتون از جمله بزرگ ترین جشنواره حاشیه ای کاناداست
  • ادمنتون ۱۵۰ کیلومتر طبیعت زیبا برای پیاده روی، دویدن یا دوچرخه سواری

پایتخت آلبرتا را بدون حکمت «شهر جشنواره» نمی دانند. سالیانه ۳۰ جشنواره اجراها و بازدید کننده ها را از سراسر جهان جذب خود می کنند. وقتی رقص برپا نیست، نمایش شکسپییری، تشویق کردن گاوچران های قهرمان یا مسابقه در جشنواره اسکی سرتاسر کشوری هست و شهر دارای جاذبه های محلی از جمله تور معماری ساختمان قانون گذاری عظیم آلبرتا، نمایشگاه هنری معاصر آلبرتا و اهرام جانیفتاده اما جذاب کنسرواتوار موتزارت هست. بیش از ۳۵۰۰ رستوران، کافی شاپ و بار بهترین گوشت های آلبرتا را سرو می کنند.

و البته سفری کوتاه به ادمونتون بدون توقف در بزرگترین جاذبه در آلبرتا میسر نیست. مرکز خرید غرب ادمونتون بزرگ ترین مرکز خرید شمال آمریکاست که بیش از ۸۰۰ مغازه دارد. در انتهای مرکز خرید، پارک آبی سرپوشیده با استخر موج، اسکی روی آب و بانجی جامپینگ خانواده ها را سرحال می آورد. در آن سو نیز می توانید روی یک جفت اسکیت در یک محوطه اسکیت بزرگ بازی کنید. راه خوش منظره در غرب ادمونتون نیز پارک ملی جاسپر است. کمی آن طرف تر در شرق، پارک ملی جزیره اِلک است که گله گاومیش های متحرک و ۲۵۰ گونه پرنده بهترین تصویر برای عکس از چمن زارهای آلبرتا را فراهم می کنند.

ماجراجویی های شهری در ادمونتون

  • بزرگترین مرکز خرید کانادا، مرکز خرید غرب ادمونتون است که محل ۸۰۰ مغازه، یک پارک آبی، پارک موضوعی و دو هتل است.
  • در ترکیبی مختلف از مغازه، بوتیک و بار در خیابان وایت در استراتکونا دوری بزنید سپس به دیدن جدیدترین اجراهای بزرگ ترین تئاتر منطقه ای کانادا برای اجرای زنده یعنی تئاتر کاتالیست بروید.
  • از صورت نگاره ها تا سنگ نگاره ها، از خرس های قهوه ای تا پرنده ها و حشرات، تاریخ طبیعی و انسانی آلبرتا را در موزه باشکوه آلبرتا تجربه کنید.

در زمان به عقب برگردید و زندگی پیشگامان در چمن زارها را در روستای میراثی فرهنگی اوکراین که جوایز متعددی برده است، تماشا کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz