درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در ایالت کبک

تور گردشگری در ایالت کبک

فرهنگ فرانسوی کانادایی، و سیرک های مدرن

در تور تفریحی به کبک بر ارابه اسبی سوار شوید، در کوچه های قدیمی بگردید، با صدای جشنواره جاز بشکن بزنید-و بخورید و بخورید و بخورید. در مونترئال، شهر کبک، یا جوامع کوچک تری که بتوانید با بیخیالی یک محلی، شال گردن خود را بر تن کنید، گردش کنید. پیش از سفر به کبک، عبارات فرانسوی را تمرین کنید-حتی “bonjour” (روز به خیر) و “merci” (سپاسگزارم) می تواند نزد محلی ها برایتان امتیاز باشد. در خیابان های سنگ فرش قدیمی شهر کبک به چهارصد سال قبل برگردید و وارد آخرین دیوارهای شهر مستحکم مقاوم در آمریکای شمالی شوید. دقت کنید مردم کبک چه طور از همه فصل ها استقبال می کنند-حتی جشنواره زمستانی هم دارند. خلاقیت حیرت آور فرهنگی را در سفر به کانادا در شهر کبک و با دیدن Cirque du Soleil تجربه کنید. و ببینید که چگونه در هنر نوآوری می کنند. غذا در واقع بخش بزرگی از فرهنگ فرانسوی-کانادایی کبک است. آب نبات افرایی روی برف یا تورتییر را بچشید. سرآشپزهای ماهر کبک به تعلق به آشپزی و آشپزی کردن با تازه ترین و برترین محصولات مزارع خانگی مشهورند. نوش جان!

ماجراجویی در فضای باز در کبک

  • در کوه ترمبلانت جادویی که پانزده سال است لقب میعادگاه شماره یک اسکی در شرق آمریکای شمالی به انتخاب مجله اسکی را یدک می کشد، اسکی یا اسنوبورد سواری کنید.
  • در تور میعادگاه لاسالیکورن شرکت کنید و عملا در موج ها و غارهای ساحلی لزیلس دلا مادلِین بازی کنید.
  • ۲۰ هزار سال به عقب برگردید و داخل یک کوه یخ را کند و کاو کنید.
  • با جلال و شکوه در منطقه دورافتاده گاسپ، دوچرخه سواری یا پیاده روی کنید.
  • در جاردین دو متیس، هنر، معماری و باغ ها را با تمام حواس خود بکاوید.

ماجراجویی شهری در کبک

  • با جستجو در جامعه خلاق مونترئال، معماری این شهر ثبت شده توسط یونسکو به عنوان «شهر طراحی ها»، نمایشگاه های هنری و موزه ها را بشناسید-و آن را با یک نمایش در سیرک در لاتوهو خلاق به پایان برسانید.
  • در موزه های چهارگانه علوم مونترئال غرق یادگیری شوید و تجاربی از سرتاسر جهان و خارج دنیا کسب کنید.
  • هنگام اقامت در شاتو فرونتاک قلعه مانند در شهر کبک، احساس اشرافی بودن کنید.
  • در موزه تمدن کانادایی در گاتینو، وارد جهان مجازی شوید.
  • شهر زیر زمینی مونترئال ۳۰ کیلومتر بهشت شهری مسقف را به شما نشان می دهد.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz