درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در ایالت یوکان

تور گردشگری در ایالت یوکان

صحراهای بکر و تاریخ زندگی در یوکان – کانادا
• ۵۰۰۰ کیلومتر بزرگراه‌های خوش‌منظره که به خوبی حفظ شده‌اند.
• ۱۰۰۰ مایل مسیر مسابقه بین‌المللی سگ سورتمه‌کش یوکان
• سال ۱۸۹۸، جویندگان طلای کلوندیک، بزرگترین مهاجرت انسانی در طول تاریخ در یوکان بودند.
به‌طورکلی، سرزمین سه‌گوش یوکان در گوشه شمال‌غربی کشور کانادا گنجینه فرهنگی و طبیعی متنوعی است که در طول سال ها به راحتی در دسترس بوده است. به‌دنبال سفر در مسیرهای تاریخی، از دیدن بیابان‌های یوکان تعجب می‌کنید، جایی که همچنان هزاران گوزن کانادایی سالانه از آن مهاجرت می‌کنند. سفر در جاده‌هایی با استانداردهای جهانی و بزرگراهایی که به‌خوبی نگهداری شده‌اند را حتی در سراسر مدار قطب شمال و در مسیر اقیانوس قطبی، تجربه کنید. رقص محلی cancan را ببینید و لذت ببرید و در راهروهای چوبی شهر داوسون بگردید. آثار باستانی پایگاه مرزی جویندگان طلای کلوندیک جایی است که همچنان می‌توانید برای پیداکردن قطعات طلا خاکشویی کنید. می‌توانید در زمان بازدید از پارک ملی کلاون گوسفندان خال‌دار و خرس‌های گریزلی را ببینید و از دیدن این مکان متعلق به میراث فرهنگی یونسکو لذت ببرید. در فستیوال‌هایی شرکت کنید که هرچیزی از موسیقی و داستانسرایی ‌های سرگرم‌کننده زمستانی را جشن می‌گیرند. درباره فرهنگ ملل اولیه کانادا در مراکز پربازدید در سرتاسر ایالت یوکان اطلاعاتی کسب کنید. در میان قله‌های مرتفع گرانیتی تفرجگاه منطقه‌ای تامبستون و دریاچه‌های شفاف آلپ در نور زرد رنگ خورشید صبحگاهی تابستان مناطق قطبی قدم ‌بزنید. پیش از اینکه یادبگیرید با گروه هاسکی خود درزیر پوشش درخشان شفق شمالی پیاده در برف سفر کنید، با کفش‌های برفی، ماشین‌های برف‌پیما یا اسکی حرکت کنید.
اقامت و آرامش در یوکان
• مدتی را صرف قایق‌سواری در رودخانه ویلدرنس کنید.
• با سگ‌های خودتان سفر کنید، غذاهای لذیذ بخورید و شفق شمالی یوکان را در شب تماشا کنید.
• در کوهستان دوچرخه‌سواری کنید و در خیمه ‌های کروی شیک استراحت کنید.
• ازطریق جنگل‌های شمالی و سرزمین‌های آلپ به‌وسیله ماشین‌های برف‌پیما به دنبال یک مسیر اسکی ماسه‌ای بگردید.
فرهنگ و هنر در یوکان
• یک ظرف مخصوص خاکشویی طلا پیداکنید، رقص Cancan را یاد بگیرید و در راهروهای چوبی شهر داوسون، شهر واقعی جویندگان طلا قدم بزنید.
• در بازدید از مراکز فرهنگی و توضیحی در شهر وایت‌هورس و در کل ایالت یوکان، اطلاعاتی درباره سنت‌های غنی ملل اویه به‌دست آورید


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz