درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در ایکالویت

تور گردشگری در ایکالویت

ایکالویت پایتخت قطبی کانادا

  • ۶۰ درصد ساکنان نویت
  • دومین جذر و مد بلند در کانادا با هشت تا دوازده متر بالا و پایین رفتن سطح آب، دوبار در روز
  • تاریخ ۴۰۰۰ ساله تمدن نویت

ایکالویت جدیدترین پایتخت کانادا یک منطقه شهری دورافتاده محقر در مرکز یکی از طبیعت های بکر ناهموار است. در شبکه کوچکی از خیابان ها یک صومعه انگلیسی به شکل یک خانه اسکیمو قرار دارد و ساختمان قانون گذاری شامل خطوطی مدرن است که سورتمه نویت ها را در ذهن تداعی می کند. ایکالویت به شکل منحنی در اطراف راس خلیج فروبیشر قرار دارد و محلی برای ماهیگیری، کایاک سواری و قایق رانی در تابستان؛ سورتمه سگی سواری و اسنوبورد زیر نور شمالی زمستانی؛ و همچنین اسکی با کایت و سفر دور کشور در طول روزهای طولانی بهاری است. خرگوش ها و روباه های قطبی، موش قطبی و پرچم های اسکی ممکن است در طول مسیر کنار دریا تا محل سابق شرکت خلیج هادسون در اپکس یا در گل های وحشی توندرا در بوستان سیلویا گرینل به چشم بخورند.

طی تابستان، پیکرتراش ها با تخته سنگ در زیر آفتاب، خرس قطبی و فیل دریایی می سازند. در موزه نوناتا سوناکوتانگیت و فروشگاه های هنری چرخی بزنید و نقاشی، تابلوفرش، جواهرات دست ساز در سطح جهانی و دست کش های و لباس های شیک از پوست فُک بخرید. طبل رقص های سنتی و گلوخوان ها ریتم موسیقی قطبی را تفسیر می کنند؛ در طول جشنواره های تونیک تایم و آلیانایت به مهمانی ها بپیوندید. بعد ذائقه خود را با چیزهای جدید محک بزنید؛ از موکتوک (غذایی با پوست و پیه نهنگ سرخم) تا گوشت گاومشک در بخشی از کانادا که مخلوط غذای دریایی و گوشت به معنی ماهی چار قطبی و گوشت گوزن آمریکایی سرو شده در زیر نور خورشید نیمه شب است.

ماجراجویی در طبیعت ایکالویت

  • سورتمه سواری کنید و یادبگیرید که چه طور یک گروه سگ نویت اصیل کانادایی را هدایت کنید.
  • ایکالویت در زبان اینوکتیتوت یعنی «جای پر از ماهی» پس قلابتان را بردارید و بختتان را در گرفتن ماهی چار قطبی امتحان کنید.
  • در نورافشانی پرنور نورهای شمالی که بالای سرتان می رقصند، در خیابان های مرکز نوناووت قدم بزنید.
  • به تور مناطق باستانی ثول بروید و آبشارها و حیات وحش آرامش بخش را در بوستان بخش سیلویا گرینل که در فاصله ی ۳۰ دقیقه ای تا ایکالویت است ببینید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz