درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در رجینا(۲)

تور گردشگری در رجینا(۲)

رویدادها و فستیوال‌های رجینا

  • مردم رجینا نسبت به تیم فوتبال خود، راجریدرز ساسکاچوان بسیار احساساتی هستند، بهترین لباس سبز خود را به تن کنید و مانند مردم محلی از ژانویه تا نوامبر این تیم را تشویق کنید.
  • پیش از ماه جولای در شهر کویین به تفریح بپردازید.
  • در هر جولای نزدیک‌ترین منطقه به شهر کاون با میزبانی از هنرمندان تراز اول کشور، میزبان پیشاهنگان محبوب کشور است.
  • هر ساله در ماه آگوست شاهد فستیوال قایق اژدها باشید، یا بهتر است تیم خود را بسازید!

غذاها و نوشیدنی‌های رجینا

  • در تور آشپزی به مزارع ساسکاچوان شرکت کنید، محصولات این مزارع در منوی رستوران ویلو و واسکانا در ساحل دریاچه واسکانا خودنمایی می‌کنند.
  • در بار و کافه اسپرسو ناکدبین که در مرکز شهر قرار دارد، یک فنجان قهوه بوداده شده اروپایی بنوشید.
  • در باری در ناتدتیستل شکم خود را از همبرگرهای دوبل ویلیام والاس پر کنید و با یک نوشیدنی سه فوتی یا یک یاردی ایرلندی آن را هضم کنید.

آب‌وهوای رجینا

  • هوای فصل تابستان در رجینا از اواخر ماه ژوئن تا پایان ماه سپتامبر گرم است و گاهی اوقات گرمای دلپذیری دارد. پیش‌بینی می‌شود که میانگین دمای روزانه در ماه جولای ۲۶ درجه سانتیگراد باشد. یک پلیور سبک برای شب‌هایی که دمای هوا به ۱۱ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد در اختیار داشته باشید. زمستان‌ رجینا ‌سرد و همراه با بارش برف می‌باشد و از اواسط ماه نوامبر فرا می‌رسد و تا ماه آوریل ادامه دارد. به‌طور متوسط در هر زمستان ۱۰۶ سانتی‌متر برف می‌بارد. شب‌های زمستانی رجینا با دمایی کم‌تر از ۲۲- درجه سانتیگراد سرد هستند. پیشنهاد می‌شود در سفر به کانادا لباس‌های زمستانی مناسبی از جمله چکمه، کلاه، دستکش و پالتو مهیا کنید.
  • فصل‌های بهار و پاییز رجینا در چمنزارها فصل‌های کوتاه‌تری هستند و معمولا بیش از شش هفته به طول نمی‌انجامند. در این فصول دمای هوا بسیار نوسان دارد و به سرعت تغییر می‌کند. معمولا دمای روزانه هوا در فصل بهار حدود ۱۵ درجه سانتیگراد می‌باشد. در فصل پاییز، در زمان برگریزان درختان میانگین دمای روزانه از ۱۵ درجه سانتیگراد در شب‌ها به صفر می‌رسد.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz