درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در رجینا

تور گردشگری در رجینا

ورزش‌ها، کوه‌ها و پارک‌های آتشین‌مزاج کانادا در رجینا

 • کاشت ۳۵۰۰۰۰ درخت در پارک واسکانسا
 • ۲۱۳۰۰۰ هوادار مغرور تیم فوتبال راجرایدز
 • ارکستر سمفونیک ۱۰۳ ساله

زندگی در رجینا پیرامون دریاچه واسکانسا خلاصه می‌شود که ساکنان و بازدیدکنندگان را به فعالیت وا می‌دارد. تاریخ، طبیعت، فرهنگ، مردم و حیات‌وحش همگی برای سال‌های متمادی در کنار یکدیگر در گرداگرد یکی از بزرگترین پارک‌های شهری کانادا وجود داشته‌اند. در زمستان در خارج از شهر و خیابان‌های اصلی اسکی بازی کنید، در بهار در جاده‌های پرپیچ‌وخم دوچرخه‌سواری یا پیاده‌روی کنید، از روزهای طولانی تابستان برای لذت بردن از پیک‌نیک در کنار آب استفاده کنید. مرغان دریایی مهاجر رجینا خبر از تغییر فصل تابستان افتادن برگ‌های نارنجی پاییز می‌دهند. هر زمانی از سال مرکز میراث فرهنگی RCMP را بررسی کنید می‌فهمید که چرا نیروی پلیس ملی کانادا در سرتاسر جهان قابل احترام است. به گام‌های نظامی افسران درحال آموزش RCMP نگاهی بیاندازید، آیا همچنان می‌خواهید این کار را یادبگیرید؟ به ساختمان قانونگذاری ساسکاچوان سربزنید، جاییکه ترکیبی از مصالح کشور کانادا و جهان نقطه تحول خیره‌کننده‌ای ایجاد کرده است که در تمام مناطق پارک ساسکاچوان قابل مشاهده است. در شب، از اجراهای سمفونی که یک قرن قدمت دارد لذت ببرید. اگر روز بازی بود، به پیروی از جمعیت طرفداران تیشرت‌های فوتبالی سبز بپوشید و کلاه‌هایی به شکل هندوانه بر سربگذارید و مانند یکی از افراد محلی برای تشویق تیم‌تان به ورزشگاه موزاییک بروید، تیم فوتبال راجریدرز ساسکاچوان بیشتر از هر تیم فوتبال کانادایی دیگر طرفدار دارد.

طبیعت و حیات‌وحش در رجینا

 • رجینا از پارک مرکزی نیویورک بزرگ‌تر است، این شهر منزلگاه پارک پرندگان آبزی، مسیرهای پیاده‌روی و اسکی، رستوران‌ها و یک گالری هنری است. از مرکز واسکانا شهر رجینا بازدید کنید.
 • در طول سال از پیاده‌روی در باغ‌های باشکوه کنسرواتور فلورا شهر رجینا لذت ببرید.
 • مسافت کوتاهی تا دریاچه دیفن‌باکر را رانندگی کنید و از ماهیگیری، قایق‌سواری و اتراق لذت ببرید.

فرهنگ و هنر در رجینا

 • کشور کانادا به پلیس سواره‌نظام سلطنتی کانادا و زنان و مردان قهرمانی که لباس‌های قرمز نظامی را به تن دارند، افتخار می‌کند. درباره فعالیت‌های مرکز میراث فرهنگی RCMP اطلاعاتی کسب کنید و در آن‌ها شرکت کنید.
 • به مجلس قانونگذاری ایالتی سری بزنید تا درباره تاریخچه دولت و ترکیب منحصربه‌فرد مصالح مورداستفاده در ساخت این ساختمان شاخص اطلاعاتی کسب کنید.
 • پیش از ورود به گالری هنری مک‌کنزی در فضای آزاد باغ مجسمه‌سازی قدم بزنید تا بیش از ۴۰۰۰ قطعه از آثار هنری سراسر جهان را ببینید.
 • کفش‌های پیاده‌روی خود را به‌پا کنید و در یکی از هشت تور پیاده‌روی تاریخی در سرتاسر مناطق تاریخی شرکت کنید.

ماجراجویی‌های صحرایی در رجینا

 • هرچه سریع‌تر شدت استقامت‌تان بر روی تخته‌های پارویی یا تخته موج‌سواری را در دریاچه واسکانا امتحان کنید. تخته‌های اجاره‌ای موجود هستند.
 • به مسیرهای پیرامون دریاچه واسکانا در هر فصل سری بزنید، و پیاده‌روی یا اسکی‌بازی کنید.
 • در ورزش‌های سه‌گانه ثبت‌نام کنید، مسابقات دو و قایق‌سواری در کل‌سال برگزار می‌شوند. برای ماراتن سریع و یکنواخت شهر کویین آماده‌شوید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz