درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در فردریکتون (۲)

تور گردشگری در فردریکتون (۲)

تور گردشگری در فردریکتون – کانادا

فرهنگ و هنر در فردریکتون

با سفر به فردریکتون از چگونگی زندگی کانادایی‌های منطقه آتلانتیک در اوایل سال‌های ۱۸۰۰ در زمان حکمرانی پادشاهان تاریخی درک عمیق‌تری به دست آورید.

سفر خود را همزمان با فستیوال بلوز و جاز برداشت محصولات پاییزی که هر ساله در منطقه تاریخی گاریسون برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی کنید.

از هنرمندان محلی در گالری هنری بیوربوک قدردانی کنید.

غذاها و نوشیدنی‌های فردریکتون

در ییلاق پل‌های سرپوشیده به گردشی دست جمعی برای نهار بروید و به منظور خوردن سبزه‌ها، به‌جستجوی بهترین سبزه‌زارها بپردازید.

پیمانه‌ای به دست بگیرید و با گروه محلی در کلاب های شهر با اسامی مستعاری مانند گرگ پرافاده، ایراک و نیکی‌زی، همراه شوید، مطمئنا شب سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود.

شنبه‌ها در بازار کشاورزان بویس، محصولات محلی کشاورزان را امتحان کنید.

رویدادها و فستیوال‌های فردریکتون

در فستیوال سالانه مشروبات الکلی نیوبرانزویک از اساتید این فستیوال که در سطح جهانی اند، درباره نوشیدنی های اعلا، شیرین، نوشیدنی های اسکاتلندی و نوشابه‌های مختلف اطلاعاتی کسب کنید.

در مسابقات کوهستانی نیوبرانزویک بخورید، بیاشامید و رقص محلی فلینگ بیاموزید.

برای کسب اطلاعات درباره تاریخ کانادا از محل قدیمی اسکان اقوام اولیه سنت ماری بازدید کنید. درکنار مردمان اولیه مالیست در مجالسی پر از صدای طبل جشن بگیرید و برقصید و با گیاهان فیدلهید و ماهی قزل‌آلا ضیافت برپا کنید.

آب‌وهوای فردریکتون

در شهر فردریکتون تابستان‌ها برای خارج‌شدن از خانه بهترین زمان است. دمای هوا گرم است اما به خاطر موقعیت دریایی این شهر بیش از اندازه گرم نمی‌شود. انتظار می‌رود بالاترین دما حدود ۲۰ درجه سانتیگراد باشد.

در اوج پاییز دمای هوا تا اواسط ماه اکتبر پیرامون یک دما نوسان دارد. برای آسودگی خاطر یک ژاکت به‌همراه داشته باشد.

ایالت نیوبرانزویک با بارش برف سالانه ۷۶ سانتیمتر تا بیش از ۳۰۰ سانتیمتر در همه نقاط یک زمستان واقعی دارد، به‌همراه داشتن چکمه، پالتو، کلاه و دستکش در سفر به فردریکتون توصیه می‌شود.

دمای هوا در فصل بهار به آرامی گرم می‌شود و جوانه‌زدن درختان را به ارمغان می‌آورد. در فضای بسیاری از پارک‌ها این اتفاق می‌افتد و دمای هوا در اواخر آوریل یا اوایل مارچ بالاتر از ۱۰ درجه می رود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz