درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در فردریکتون

تور گردشگری در فردریکتون

تور گردشگری در فردریکتون – کانادا

شهری تاریخی با طبیعتی در درگاه خود

  • دارای ۴۳۲ هکتار جنگل‌هایی قدیمی در پارک اودل
  • دارای ۲۵۰ غنیمت در تفحص دفینه‌های نهانگاه‌های زمین

در سفر به فردریکتون شانه به شانه سربازان هنگ در بسیاری از میادین جنگ در طول جنگ سال ۱۸۱۲ قدم بزنید. پیروزی خود را با یک لیوان نوشیدنی محلی در یک رستوران خانواده‌پسند در پایین خیابان جشن بگیرید. در زیر لفافه تاریخی فردریکتون شهری پر از راز نهفته است. در شهر گشتی بزنید یا در اوقات فراغت خود در منطقه تاریخی گریسون به سیاحت بپردازید. برای انتخاب افراد، اماکن و فعالیت‌ها هیچ کمبودی وجود ندارد. برای شروع عالی یک سفر روزانه محلی در فردریکتون پس از یک روز کاوش اقامتگاهی به‌دور از خانه، طبیعتی که تنها چند قدم از شما فاصله دارد، انتظار شما را می کشد و دیگر لازم نیست برای ماجراجویی بعدی خود مسافت زیادی را طی کنید. پیشنهاد می کنم در رودخانه سنت‌جان قایق‌سواری کنید یا به مسابقه گلف در بهترین مسابقات جدید کانادا سری بزنید. شما استقامت خود را در پیاده‌روی ۸۵ کیلومتری امتحان می‌کنید یا یکی از معدود کسانی باشید که می‌توانند بگوید که در خلیج فاندی در کف اقیانوس راه رفته‌است. هرطور که انتخاب کنید می‌توانید وقتتان را همانطور سپری کنید. در ساحل شرقی زندگی یعنی انتظار برای نهاری از غذاهای دریایی و گفتگوهای دوستانه و یک پیاده‌روی‌های طولانی بعد از آن عادی است. به‌هرحال، شما روزتان را صرف یادگیری مهارت‌جدیدی با عنوان مخاطره‌جویی یا پیک‌نیک در ساحل می‌کنید، سفر به فردریکتون حتماً سفر به‌یادماندنی می‌شود.

ماجراجویی‌های صحرایی در فردریکتون

  • پیاده یا با دوچرخه در امتداد ۱٫۲ کیلومتری سالامانکا به دنبال رودخانه بگردید و یا در ۴۳۲ هکتار از جنگل‌های کهنسال در پارک اودل تفریح کنید.
  • در فصل زمستان، اسکیت‌هایتان را بپوشید و در دریاچه کیلارنی به اسکیت بازی بپردازید، به میدان افسران مرکز شهر یا به دریاچه‌های درخشان پارک ایالتی ماتاکاک بروید، شب خود را مفرح کنید و در لژ ماتاکاک نوشیدنی‌های گرم بخورید.
  • چوبی به دست بگیرید و برای شنیدن ندای قلبتان به ماهی‌گیری بروید.

ماجراجویی‌های شهری در فردریکتون

  • زمانی‌که فقط با استفاده از یک جی‌پی‌اس درحال کشف شهرهای اطراف هستید و احساس ماجراجویی می‌کنید، یک معمای جغرافیای پنهان این شهر را حل می‌کنید.
  • برای بازآفرینی صحنه‌های منطقه تاریخی گریسون، دوش به دوش سربازان بایستید.
  • قدم زدن در اواخر بعدازظهر فرصت مناسبی فراهم می‌کند تا تاریخ معماری شهر را که تحت تاثیر استعمار بریتانیا دوره ویکتوریایی قرار دارد را نظاره کنید.
  • در زمین گلف ۱۸ حفره‌ای کینگزوود بازی کنید و از منظره بی نظیر آنجا لذت ببرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz