درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در نیوفاوندلند و سنت جونز

تور گردشگری در نیوفاوندلند و سنت جونز

قطب سرزنده فرهنگی واقع در طبیعت

در خیابان های پرشیبی که نام هایی مثل تپه چیپسی دارند و از میان خانه های توفال سقفی کنار هم در قدیمی ترین شهر امریکای شمالی مشرف بر بندر مملو از هوای تازه اقیانوسی قدم بزنید. داخل خیابان های باریک شهر قدیمی که رازهای دزدان دریایی، کاوش گران و سربازان را در خود دارد، از بوتیک های منحصر به فرد خرید کنید. وارد نمایشگاه های عجیبی شوید که سرشار از خلاقیت است یا از موزه ایالتی، نمایشگاه هنر و بایگانی همه در زیر سقف محل باشکوه رومز دیدن کنید.

از بالای تپه سیگنال یا هنگام پیاده روی یک روزه در مسیر ساحل شرقی که بعد از عبور از راه های پر پیچ و خم به محل زندگی دسته جمعه مرغان دریایی می رسد و یا از طریق محلهای ماهیگیری دلفریب، به تماشای حرکت کوه یخ و شنای وال ها بنشینید. در خانه محلی خود مانند محلی ها زندگی کنید و با ماجراجویی های کِیپ رِیس کاوشگری زیستی نمایید. با نواهای میخانه سلتی در خیابان جرج در حالی که لیوان نوشیدنی خود را مزمزه می کنید، یا نوشیدنی نیشکر معروف نیوفاوندلند را امتحان می کنید، برقصید. شام سنتی جیگز را امتحان کنید و یا دستپخت تر و تازه صید محلی از دریا را امتحان کنید. حتما با محلی ها که ترکیبی رنگارنگ از انگلیسی، ایرلندی، فرانسوی و میراث اصیل هستند آشنا شوید. در ابتدا سعی کنید حلقه موزون لهجه محلی و اصطلاحات چند قرن مانده شان را بشنوید اما به زودی یاد می گیرید که زمینه مشرتک در این جا، زبان جهانی خنده است.

ماجراجویی های شهری در نیوفاوندلند و سنت جورج

  • در خیابان جرج، زندگی شبانه سنت جرج با بیشترین تعداد کافه در سطح آمریکای شمالی گردش کنید.
  • شیرینی پای تمشک شمالی، زبان و گونه ماهی کاد، ماهی کاد آب شور، شام جیگز، «توتون»-گوشت ترد خوک-و غذاهای محلی سنتی دیگر را امتحان کنید.
  • بر فراز تپه سیگنال، شرقی ترین منطقه امریکای شمالی که گوگلیلمو مارکونی اولین علایم بی سیم فرااقیانوسی را در آن جا دریافت کرد، چرخی بزنید.

فرهنگ و هنر در نیوفاوندلند و سنت جورج

  • خود را محو محله های نیوفاوندلند کنید و در یک خانه کلاسیک دارای چشم انداز سنت جان مانند یک محلی زندگی کنید و یک تجربه زیست-فرهنگی خود آموخته کسب کنید.
  • پیاده به محل آخرین نبرد جنگ های هفت ساله آمریکای شمالی بروید.
  • با گروه نوازندگان آتشین که در کافه سلتیک یا میهمانی آشپزخانه می نوازند، برقصید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz