درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در کلگری

تور گردشگری در کلگری

تور گردشگری در کلگری

  • سریع ترین تله کابین شمال آمریکا در پارک المپیک کانادا در کلگری واقع شده است
  • در کلگری از رستوران گردان برفراز افق دید ۳۶۰ درجه بر شهر خواهید داشت

چمنزارها در شرق و کوه ها در غرب هستند. شهر پر جنب و جوش کلگری فرصت های بی شماری برای شادی های شهری و ماجراجویی های فضای باز دارد. نمایش جدید پنگوئن ها باعث شده اعتبار باغ وحش کلگری به اوج خود برسد؛ مرکز علوم تلوس برای دیدن خانواده ها به جنب و جوش افتاده و پارک المپیک کانادا آماده فرستادن شما به پایین سراشیبی روی خط تله کابین، سورتمه کوچک یا اسکی است.

در حالی که رستوران ها انبوهی از ایده های جدید دارند، انبوهی از هنرمندان نیز به روی صحنه می روند؛ خیابان و نمایشگاه های کلگری پر از موسیقی و هنر هستند. اگر طی رام سواری معروف کلگری به آن جا بروید- حتماً تمام روز آن جا مشغول خواهید بود. در روستای تاریخی پارک هریتیج یا در موزه گلن بوو در زمان به عقب برگردید یا برای یک گردش نرم در مرکز شهر، سوار کرجی در رودخانه بوو شوید. یادتان نرود یک روز یا بیشتر آن سوی محدوده شهر را نیز بکاوید. کلگری مسیر عالی برای کوهنوردی در کوه های راکی، سواری در مسیر، مزارع فعال و زمین های سنگلاخی اسخوان های دایناسورهای ماقبل تاریخ است.

ماجراجویی شهری در کلگری

  • بازار کشاورزان و رستوران های کلگری را برای سرخوشی آشپزی بگردید.
  • در شرکت چکمه آلبرتا یک جفت چکمه گاوچرانی منحصر به فرد بیابید یا در مرکز خریدهای سربسته یا خیابان های مملو از بوتیک قدم بزنید.
  • مسابقه واگن آشپزخانه، رژه و بازار مال فروشان، موسیقی و بهترین ده روز کلگری طی رام سواری کلگری را تجربه کنید.

فرهنگ و هنر در کلگری

  • گامی به عقب بگذارید و در روستای تاریخی پارک هریتیج «زمانی غرب چگونه بود» را تجربه کنید.
  • تصورات خود را با تلوس اسپارک روشن کنید-مرکز علوم جدید کلگری
  • در نمایشهای تعاملی تالار مشاهیر ورزشی کانادا، سعی کنید با قهرمانان کانادایی شنا، اسکیت یا تمرین مشت زنی کنید.
  • از میان یک میلیون صنایع دستی و هزاران اثرهنری عبور کنید و سعی کنید از گذر گذشته محقر آلبرتا از یک شهر گاوچرانی به یک شهر پررونق انرژی در موزه گلن بوو را اطلاعات کسب کنید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz