درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری در یلونایف

تور گردشگری در یلونایف

یلونایف، جواهر بیابانی، پایتخت الماس آمریکای شمالی در کانادا

  • واقع‌شده در ۴۰۰ کیلومتری (۲۵۰ مایلی) جنوب مدار قطبی
  • دهمین دریاچه بزرگ دنیا: دریاچه بزرگ اسلاو
  • زندگی ۹۰ ملیت متفاوت در یلونایف

در حاشیه منطقه قطب اتراق کنید، در پایتخت مناطق پهناور شمال غربی همه‌چیز به شیوه خاص خود انجام می‌شد. این منطقه، پایگاهی مرزی با صفات‌غنی در جهت پیشگامی مستقل و روحیه بومی است. ساحل دریاچه بزرگ اسلاو پر از هواپیماهای شناور است. شهر قدیمی تاریخی یلونایف جو جویندگان طلا در حدود سال ۱۹۳۰ در جاده راجد آس و نمادهای عجیب‌و غریب مانند ورود به کافه Wildcat را حفظ کرده است. سوار بر قایق پارویی اسکیموها به گذشته رنگارنگ جامعه خانه قایقی بازگردید. به الماس‌های استخراج‌شده محلی که برای درخشش بیشتر جلا داده می‌شوند نگاه‌کنید. به مرکز میراث فرهنگی شاهزاده ولز شمالی سفر کنید تا درباره افسانه خلبان‌های بوش بی‌باک و پوشاک مهره‌دوزی‌شده ملل اولیه اطلاعاتی کسب کنید. سنگ‌های حکاکی‌شده اینوییت‌ها و جواهرات ساخته شده از عاج ماموت پشمی را بخرید. در فصل تابستان، آسمان پرستاره شب، مسابقات گلف و اجرای نوازندگان در فستیوال موسیقی فولکوریک و راک را روشن می‌کند. در آبشاری خارج از شهر گردش کنید و بند کفش‌های برفی خود را سفت ببندید. سوار یک هواپیمای شناور شوید، یک ماهی صید کنید و طعم یک ناهار ساحلی کلاسیک را بچشید. درباره سفر در برف به‌همراه سگ‌های سورتمه‌کش از یک فرد حرفه‌ای اطلاعاتی کسب کنید یا به یکی از کلبه‌های بومی روستای اشرافی سری بزنید و از درون وان آب داغ نظاره‌گر رگه‌های شفق‌شمالی و رنگ‌های مواج پیچ‌درپیچ در تمام آسمان باشید.

ماجراجویی‌های صحرایی در یلونایف

  • با سفر به سوی بکز‌نیلز، چند روزی را پیاده در برف سپری کنید، در خیمه‌های معدن‌یاب‌ها بخوابید و شفق شمالی را با آرامش جهانگردی با سگ‌های سورتمه در یک جنگل‌برفی تجربه کنید.
  • در دریاچه یخی اسکیت‌سواری کنید، در کنار بخاری استراحت‌گاه لوکس دریاچه بلچ‌فورد استراحت کنید و سپس از درون جکوزی شفق شمالی را تماشا کنید.
  • در طول دربی مسابقه قهرمانی سگ‌های کانادایی همراه با مردم محلی از شهر خارج شوید و به تشویق تیم‌های درحال عبور از برف بپردازید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz