درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری وینی پگ (۲)

تور گردشگری وینی پگ (۲)

فرهنگ و هنر در وینی پگ

  • با گردش در داخل ساختمان قانونگذاری مانیتوبا به دنبال سرنخ‌ها و اسرار یک قرن برای تدوین قوانین غیرقابل نفوذ باشید.
  • در گالری هنر وینیپگ از بیش از ۱۱۰۰۰ قطعه از هنرهای کانادا بازدید کنید.
  • در اجرای باله سلطنتی وینیپگ کانادا از برتری هنری و تفاسیر انتخابی شگفت‌زده می‌شوید.
  • در سالن‌های مقدس و تماشایی کلیسای سنت بونیفاس قدم بزنید و وارد جامعه فرانسوی‌زبانان پرجنب‌وجوش وینیپگ شوید. از آخرین استراحتگاه لوئیس ریل بازدید کنید و تارت‌های یک مجرای آب معدنی محلی را امتحان کنید.

ماجراجویی‌های شهری در وینی پگ

  • در محل تلاقی رودخانه سرخ و رودخانه آسینی‌بویین، یک ملاقات‌گاه قدیمی کشف کنید. در فصل تابستان در انشعاب رودخانه‌ها در فضای آزاد غذا بخورید و برای گردش سوار بر یک تاکسی آبی شوید، در فصل زمستان، اسکیت‌هایتان را بپوشید و در این سرزمین عجایب زمستانی تفریح کنید.
  • در هتل مرتفع فورت گری شاهد تاریخ و تجملات خواهید بود، در این هتل صبح‌های یکشنبه مهمان‌ها از برازنده‌ترین، گران‌‎ترین و خوشمزه‌ترین صبحانه در وینیپگ لذت می‌برند. در زیر چراغ‌های چشمک‌زن اتاق هامان در چشمه‎‌‌های آب‌معدنی شیک هتل به نهایت آرامش برسید.
  • در حوالی منطقه تجاری، خیابان کوریدون و دهکده آزبورن که پر از بوتیک‌های شیک و کافه‌های رنگارنگ هستند، قدم بزنید.

آب‌وهوای وینی پگ

  • در فصل تابستان هوا گرم و گاهی اوقات بسیار داغ است و از اواخر ماه ژوئن تا پایان ماه سپتامبر به‌طول می‌انجامد. انتظار می‌رود که میانگین دمای روزانه ماه جولای از ۲۶ درجه سانتیگراد در وینیپگ به حدود ۱۳ درجه سانتیگراد برسد.
  • فصل زمستان که در وینیپگ معتدل‌تر است. معمولا از اواسط نوامیبر بارش برف آغاز می‌شود و در مارچ یا آوریل قطع می‌گردد. به‌طور میانگین، در هر زمستان حدود ۱۱۰ سانتیمتر برف می‌بارد. وینیپگ با دمایی کمتر از ۲۳- درجه سانتیگراد سرد و خشک است.
  • فصل‌های بهار و پاییز در چمنزارها فصل‌های کوتاهتری هستند و معمولا بیش از شش هفته به طول نمی‌انحامند. در این فصول دمای هوا بسیار نوسان دارد و به سرعت تغییر می‌کند. معمولا دمای روزانه هوا در فصل بهار حدود ۱۵ درجه سانتیگراد می‌باشد. در پاییز دمای هوا به همین شکل و گاهی کمی گرم‌تر است.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz