درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگری وینی پگ

تور گردشگری وینی پگ

یک ماجراجویی فرهنگی در وینیپگ

  • ۱۰۰۰ رستوران قومی باشکوه
  • ۲ شرکت هنری با سمت سلطنتی
  • ۳۰+ موزه تاریخی

در اینجا مجموعه بخش‌هایی هستند که از وینیپگ شهری درخشان می‌سازند. به زمان بسیار دوری برگردید که انشعاب آسینی‌بوین و رودخانه‌های سرخ مکان طبیعی برای تجارت ایجاد کردند. مشغول کسب تجربه درباره تجربیات بومی، افسانه‌های سفر در آب و قلب تجارت خز در کانادا شوید. به مرکز مبادله‌ای قدم بگذارید که معماری بلندپرواز سده‌های قبل اکنون جایش را به فروشگاه لباس بالماسکه، یک رستوران گرم و یک شیرینی‌پزی داده است. برای تماشای اجرای باله سلطنتی وینیپگ در جای خود بنشینید و حیرت‌زده می‌شوید. در گالری هنر وینیپگ به بیش از یازده‌هزار نمونه از هنرهای کانادایی چشم بدوزید. در حوالی آن قدم بزنید و به یک رستوران ویتنامی با سوپ‌های داغ و صورت‌های خندان وارد شوید.

رویدادها و فستیوال‌های وینی پگ

  • به بزرگترین جشن آشپرخانه دنیا در فستیوال دو وویاجیر بروید، با آهنگ‌های تند برقصید، پای گوشت مخصوص کریسمس را بخورید و از مجسمه‌های یخی در سفر به وینیپگ دیدن کنید.
  • در فستیوال مردمی وینیپگ در ماه جولای اجازه دهید تا موسیقی روحیه دوستانه شما را آزاد سازد.‌
  • اگر شهر وینیپگ را در زمان برگزاری بزرگترین فستیوال چندفرهنگی جهان، فستیوال فولکوراما، ترک نکنید، می‌توانید شاهد فرهنگ بسیاری از کشورهای جهان باشید.

طبیعت و حیات‌وحش در وینی پگ

  • درقلعه وایت‌الایو جایی را پیدا می‌کنید که گاومیش‌های کوهان‌دار در آن پرسه می‌زنند. به جهانی قدم بگذارید که در آن مردمان باستان در کنار این جانوران افسانه‌ای زندگی می‌کردند.
  • در مسیرهای رودخانه طبیعی اسکیت‌بازی کنید، سورتمه‌سواری کنید و اسنوبردسواری در پارک زمستانی یخچال‌های قطبی را امتحان کنید.
  • در آرامش باغ مجسمه‌های لئومول در پارک آسینی‌بویین، جایی که بیش از ۳۰۰ اثرهنری به شما کمک می‌کنند تا به آرامش دست یابید، حمام آفتاب بگیرید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz