درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو
baner-khadamat-tor

شرکت ایران آنکارا هماهنگ کننده تورهای گردشی، تورهای وقت سفارت، انگشت نگاری با خدمات هتل های نزدیک سفارت با فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه تا سفارت ها می باشد. همچنین موارد زیراز دیگر خدمات ایران آنکارا می باشد:

  • هماهنگ کردن لیدر تخصصی سفارت,تاکسی رفت و برگشت به سفارت ,پرداخت های سفارت و کارهای پزشکی.
  • با خدمات هتل های ۳ تا ۵ ستاره نزدیک به سفارت ها ترانسفر به سفارت ,تراسفر فرودگاهی ,بیمه مسافرتی و پروازها طبق ساعت سفارت مسافرین عزیز.
  • تور با پروازهای چارتری و سیستمی با نرخ مناسب و خدمات ویژه به مسافران عزیز وقت سفارت ,هماهنگی تورها و هر تغییری در وقت سفارت تا در برنامه مسافرین خللی ایجاد نشود.

همکاران ما   در  دبی، استانبول، آنکارا و ایروان   در تمامی  مراحل وقت سفارت شما را راهنمایی  خواهند کرد.