درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های آبشار نیاگارا کانادا

جاذبه های آبشار نیاگارا کانادا

از طریق شناخت جاذبه های توریستی جهانی، جنبه ی کاملا متفاوتی از آبشار نیاگارا در کانادا را کشف خواهید کرد: سیری در آن سوی آبشار، خروش آبشار نیاگارا، منطقه حفاظت شده مخصوص پروانه ها و جاذبه های توریستی بسیار دیگر! پارکی به وسعت ۱۳۲۵ هکتار قطعا برای همه افراد در سنین مختلف جاذبه های دربرخواهد داشت. در این پارک که یکی از جاذبه های توریستی کشور کانادا می باشد می توانید در امتداد یکی از بکرترین تفرجگاه های جهان با آب های خروشان قدم بزنید، سوار تراموای برقی آنتیک شده و از دل رود خروشان آبشار نیاگارا عبور کنید، در لبه آبشار بایستید یا حتی سیری ماجراجویانه در پشت آبشار داشته باشید. سپس روز خود را با آتش بازی رایگان در پارک ملکه ویکتوریای کانادا که در چند قدمی آبشار نعل اسبی قرار دارد، به پایان برسانید. پارک نیاگارا نقاط دید منحصر به فردی برای دیدن آبشار باشکوه نیاگارا دارد که تصور زیبایی آن هم غیر ممکن است.

نمایشگاه گل و گیاه

بیش از ۶۰ سال است که این منطقه توریست ها  را از سراسر جهان به کانادا می کشاند تا در این واحه سرسبز که نزدیک به آبشار نیاگارا است، بهشت را تجربه کنند. مجموعه ارکیده ها، گیاهان شاداب، و گونه های گیاهی استوایی دیگر به همراه نمایشگاه های گل که بازتابی از فصل های متغیر هستند، در سرتاسر سال در معرض نمایش هستند. در سراسر این دشت سرسبز، پرندگان استوایی در حال پرواز هستند هر لحظه می توانند برای سرگرمی شما نغمه سر دهند!

در ماه های تابستان از باغ های چشم نواز دور تا دور نمایشگاه توریستی گل و گیاه غافل نشوید. یکی از این نمایشگاه های توریستی، باغ های پوشیده از گل رز پارک نیاگارا است که برکه ها و باغ های معطری دارد و در آن ها برای توریست های نابینا با خط بریل، توضیحاتی ارائه شده است.

در مسیرها گشت بزنید یا روی یک نیمکت در باغ پر از آرامش هنرمندان استراحت کنید- هرگز باور نمی کنید که این جاذبه توریستی در مرکز شهر قرار دارد! به گالری توریستی سالانه آن سر بزنید و با تاریخچه آن آشنا شوید. چون هشت نمایشگاه در سال در این منطقه کانادا برپا می شود، همیشه طرحی تازه بر بوم وجود دارد. این منطقه آرام، محلی زیبا برای برگزاری جشن های دوستانه عروسی، عکاسی عروسی یا مناسبت های شرکت های بزرگ است.

نرخ ورودی این پارک توریستی برای بزرگسالان+مالیات= ۵ دلار (۱۳ سال به بالا) و برای کودکان+مالیات=۳٫۷۵ دلار (۶ تا ۱۲ سال) است.

بازدید از جاذبه های توریستی پارک نیاگارا برای کودکان پنج ساله و کوچک تر از پنج سال، کاملا رایگان هستند.

ساکنان اونتاریو کانادا مجاز هستند بلیط خود را در سایر فصول سال نیز استفاده کنند تا از نمایش های متفاوت کل سال بهره ببرند. امکان پرداخت هزینه پارکینگ در محل نیز وجود دارد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz