درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های اسکاتلند

جاذبه های اسکاتلند

بیشترین جزرومد، سواری ساحلی و غذاهای دریایی بسیار تازه

نوااسکوشیا، به معنای اسکاتلند جدید است اما فرهنگ‌های زیادی را در اینجا کشف خواهید کرد. فرهنگ قوی سلتی و میراث آکادین برای شما فرصتی ایجاد خواهد کرد تا با نوازندگان نی‌انبان، طبل‌زن‌ها و نوازندگان ویولون همراه شوید. در سرتاسر ایالت نوااسکوشیا، خوش‌خلقی یک ویژگی بارز است، رفتار دوستانه مردم محلی افسانه‌ای است و بسیاری از مردم‌محلی داستان یا لطیفه را دوست دارند. در یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آمریکای شمالی، آناپولیس رویال موقتا اقامت کنید. در صحنه‌های تپنده میخانه پررونق هالیفاکس در شهری که به‌خاطر یکی از محبوب‌ترین آب جو های کانادا مشهور است، غوطه‌ور شوید. بیشتر از چیزی که تا به‌حال فکر می‌کردید خرچنگ و گوش‌ماهی تازه بخورید، پس‌روی آب از اقیانوس اطلس و خلیج فاندی، بالاترین سطح جزرومد در دنیا را دارد. از اماکنی بازدید کنید که از فاجعه تایتانیک به عنوان یک رویداد محلی یاد می‌شود. در مسیرهای ساحلی پیاده‌روی کنید و نهنگ‌های داخل دریا را مشاهده کنید. از ساختارهای رنگارنگ دهکده‌های ساحلی مانند لاننبورگ و پگی، عکس‌های کارت‌پستال شخصی خود را بسازید.

اینجا نوااسکوشیا است، تفریحگاهی ساحلی پر از نی‌انبان و غذای دریایی.

ماجراجویی‌های صحرایی در نوااسکوتیا

  • دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و یکی از مخاطره آمیزترین ماجراجویی ها در این شهر است
  • مهارت‌های ماهیگیری ‌تان را در شکار سالمون در رودخانه بلندآوازه مارگاری محک بزنید.
  • با حرکت از میان امواج آب شور به امواج جزرومدی خلیج فاندی بروید.

ماجراجویی‌های شهری در نوااسکوتیا

  • در بازار کشاورزان شهر ساحلی هالیفاکس به دنبال اقلام صنعتگری و تولیدی محلی باشید و در موزه مهاجرت به کانادا در سمت راست اسکله شماره ۲۱ به سیاحت بپردازید.
  • با یادگیری درباره یکی از محبوب‌ترین آب جوهای کانادایی در تور آب جوسازی الکساندر کیت در هالیفاکس، به گذشته سفرکنید.
  • زمانی که در محله مدرن هایدرستون شهر هالیفاکس در حال خرید یا صرف‌غذا هستید درمورد سبک معماری منحصربه‌فرد آن اطلاعاتی کسب کنید.
  • یک‌شب را صرف بازدید از بارهای شهر هالیفاکس کنید، در آنجا شما شاهد موزیک زنده هستید و می‌توانید نمونه‌ای از آب جوها و شر اب‌های محلی را امتحان کنید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz