درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های برج لندن(۲)

Pictures by Richard Lea-Hair. 02/04/14Yeoman Warders at the Tower of London today (wednesday 2nd April 2014) unveiled a working draw bridge, a site not seen for over a generation.FOR FURTHER INFORMATION CONTACT - CAT STEVENTON - catherine.steventon@hrp.org.uk -0203 166 6302

همان طور که در پست های قبل گفتیم برج لندن یکی از جاذبه های لندن است که بازدیدکنندگان زیادی هر ساله برای دیدن آن به لندن می آیند. در این پست به توضیح بخش های دیگر برج می پردازیم:

  • ضرابخانه مرکزی

ضرابخانه مرکزی

سکه های طلایی از سال ۱۲۷۹ تا ۱۸۱۲ در ضرابخانه مرکزی در معرض دید عموم قرار دارند. در این نمایشگاه زندگی کارگران و داستان هایی درباره این سکه ها عنوان شده است و شامل اشیا نادر و قدیمی می باشد.

  • کاخ قرون وسطی

اخ قرون وسطی

کاخ قرون وسطی که مورد استفاده پادشاهان انگلیس و ملکه ها بوده است توسط هنری سوم و پسرش ادوارد من ساخته شد و به خاطر دولتمندی بسیار مورد توجه قرار داشته است. نمونه اولیه این کاخ شامل برج شومینه سنت توماس، برج فانوس با مجموعه ای از اشیا نادر از قرن ۱۳ نیز می باشد.

  • برج خونین

رج خونین

برج خونین رازهای تاریک زیادی در بر دارد و بسیاری از کارهای کثیف دولت در این برج انجام میشده است. در میان زندانیان معروف در این بخش می توان به سر والتر رالی اشاره نمود، کسی که به مدت ۳ سال در این سلول زندان بود. این برج پس از این که ادوارد و ریچارد، شاهزادگان برج، توسط عموی خود پادشاه ریچارد سوم کشته شدند به برج خونین نامیده شد.

  • برج های دیگر

یکی از زیباترین منظره های دیدنی از برج میانی امکان پذیر است که توسط ریچارد اول در سال ۱۳۰۷ ساخته شد و فقط از طریق دو پل آبی قابل دسترس می باشد. برج Byward هم شامل اتاق های نگهبانی و درهای قدیمی می باشد در حال حاضر در طبقه های بالاتر قابل بازدید است.

برج بل (Bell) که توسط ریچارد اول در سال ۱۱۹۰ ساخته شد مکانی است که شما می توانید محل پیاده روی پرنس الیزابت را ببینید. همچنین نمایشگاه جالبی از جانوران سلطنتی نیز در برج آجری وجود دارد که بازدید از آن نیز خالی از لطف نیست.

  • نمازخانه سلطنتی St Peter ad Vincula

نمازخانه سلطنتی St Peter ad Vincula نام خود را از روزی که وقف شد گرفت. حدود سال ۱۱۰۰، در قرن ۱۳ این ساختمان تغییر پیدا کرد و در سال ۱۵۱۲ پس از آتش سوزی بازسازی شد. قابل توجه است که افراد زیادی که اعدام شدند در این برج به خاک سپرده شده اند.

  • ترور در برج سبز

ج های دیگر

برج سبز مکانی است که اعدام های برج لندن در آن صورت گرفته است و در واقع بنای یادبودی است که زندانیان زیادی در آن جا سر بریده شده اند از جمله افراد مشهوری مانند سه پادشاه انگلستان:  Anne Boleyn همسر دوم هنری هشتم، Catherine Howard همسر پنجم هنری و جین گری که تنها ۱۶ سال داشت.

مکان های دیگری نیز در این برج برای بازدید وجود دارد. بهترین راه برای شناخت برج لندن استفاده از تورهای راهنما می باشد. برای بازدید می توانید در ساعات زیر به برج مراجعه نمایید:

  • تابستان – سه شنبه تا پنج شنبه، ۹ صبح تا ۵:۳۰ عصر؛ یک شنبه و دوشنبه، ۱۰ صهowardine نری هشتم، ستان: ه اند.نیان زیادی در آن جا سر بریده شده اند..ازدید از آن نیز خالی از لطف نیست.ز طریق دو پل آبی قابل دستبح تا ۵:۳۰ عصر
  • زمستان – سه شنبه تا پنج شنبه، ۹ صبح تا ۴:۳۰ عصر؛ یک شنبه و دوشنبه، ۱۰ صبح تا ۴:۳۰ عصر


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz