درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی اتریش

جاذبه های توریستی اتریش

جاده آلپی گراسگلاخلنر

جاده آلپی گراسگلاخنر یک جاده فراطبیعی است که هر توریستی را به مرکز دیدنی کایزر فرانز جوزفز هوه می برد. از این نقطه می توان چشم اندازی وسیع از بلندترین کوه اتریش، یعنی گراسگلاخنر داشت. جاده آلپی گلاسگلاخنر یک جاده عوارضی است اما چشم انداز شگفت انگیز بالای آلپ به قمیت آن می ارزد. این جاده معمولا از ابتدای ماه می تا انتهای ماه اکتبر باز است.

 

هالشتات

هالشتات

یک نقطه گردشگری جذاب دیگر کشور اتریش، هالشتات است. این روستای کوچک که در منطقه سالزکامرگوت واقع است، بابت تولید نمک، معروف است. چون از دیرباز نمک به عنوان کالایی شناخته می شده که برای نگهداری و افزودن طعم به غذا مورد استفاده بوده است، این روستا ثروت و اعتباری طولانی دارد. ثروت حاصل از صنعت نمک، آن را به یک روستای باروکی باشکوه تبدیل کرده است. از دریاچه نمک قنات غار هورنرورک دیدن کنید و مردان ماقبل تاریخ که در نمک محفوظ مانده اند را ببینید. دیدن هالشتات که یکی از منحصر به فردترین مکان های اتریش است را به تمام توریست های کشور اتریش پیشنهاد می کنیم.

کاخ شونبرون

شونبرون

یکی دیگر از جاذبه های توریستی کشور اتریش، کاخ شونبرون است که یکی از جاذبه های اصلی گردشگری در وین می باشد. این کاخ با ۱۴۴۱ اتاق از لحاظ شکوه و عظمت با کاخ ورسای برابری می کند. این کاخ بین سال های ۱۶۹۶ تا ۱۷۱۲ بنا به درخواست امپراتور لئوپولد اول ساخته شد و ماریا ترزا آن را به اقماتگاه تابستانی سلطنتی تبدیل کرد. بوستان کاخ نیز جاذبه های بسیاری دارد از جمله بوستان پرایوی، قدیمی ترین باغ وحش جهان، هزارتو، و یک کوشک مرمرین که بر فراز تپه ای به ارتفاع ۶۰ متر قرار دارد.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz