درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی بریتیش کلمبیا

جاذبه های توریستی بریتیش کلمبیا

ماجراجویی در تفریحگاه های کانادا

بریتیش کلمبیا از علاقه شما به ماجراجویی استقبال می کند. می توانید بر روی موج های توفینوی بی قرار اقیانوس، موج سواری یاد بگیرید؛ بچرخید و برترین شر اب های محلی را در دره خشک اوکانگان مزمزه کنید. می توانید در رستوران های غذای دریایی کلان شهر ونکوور غذا میل کنید؛ مبهوت دیدار وال های وحشی در منطقه دور افتاده هایدا گوایی شوید. می توانید بر روی برف های ویسلر اولین ردپاها را برجای بگذارید؛ می توانید خود را غرق تاریخچه تب طلا در بارکرویل کنید. می توانید با فرهنگ بومیان در مناطق میراثی اصیل دمخور شوید؛ و در جنگل های بارانی ساحلی تر و تازه، خرس و عقاب و گوزن شمالی ببینید.

ماجراجویی در فضای باز در بریتیش کلمبیا

  • از فاصله امن و مناسب، خرس های قهوه ای را در جنگل باران وسیع خرس بزرگ، تماشا کنید.
  • بر روی پل معلق کاپیلانو در ونکوور، در فضایی به ارتفاع بالاتر از سی طبقه، از نوک درختان هم فراتر روید.
  • وال کوهان دار، نهنگ ها، شیردریایی و عقاب ها را ببینید و در توفینو در یک تور تماشای وال شرکت کنید.

 

ماجراجویی های شهری در بریتیش کلمبیا

  • لب ساحل حمام آفتاب بگیرید و در هتل مجلل فرمونت با قدمت صد ساله در ویکتوریا، از نوشیدن چای مخصوص لذت ببرید.
  • در بوتیک های طراحی خیابان های رابسون، گرانویل و بوراد، خریدهای مد روز هیجان انگیز انجام دهید.
  • به نهنگ های بلوگا نزدیک شوید، بر روی سدهای دریایی خوش منظره دوچرخه سواری کنید و به تماشای کنسرت در فضای باز بروید؛ همگی در پارک استنلی مرکز شهر ونکوور انتظار شما را می کشد.

هنر و فرهنگ در بریتیش کلمبیا

  • به جستجوی ارواح محافظ پنهان در جنگل های بارانی پارک ملی گوایی هاناس در هایدا گوایی بروید؛ تاریخ و فرهنگ اصیل را در مرکز میراث هایدا، بیشتر کاوش کنید.
  • هنگام گشت و گذار در قدیمی ترین محله ی چینی ها در کانادا، در ویکتوریا در یکی از کوچه های تنگ یکصد ساله راه بروید.
  • در نمایشگاه دائمی مجموعه نقاشی های مشهورترین نقاش کانادا، امیلی کار (Emily Carr) در نمایشگاه هنر ونکوور که به سبک نئوکلاسیک طراحی شده است، گشت بزنید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz