درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی شهر انتاریو

جاذبه های توریستی شهر انتاریو

شهری بزرگ و طبیعتی بکر

انتاریو ایالتی است که سفر به آان با طیف گوناگونی از تجربیات همراه است. در سفر به انتاریو می توانید از نیاگارا، آبشاری با شهرت جهانی بازدید می‌کنید و سپس از وفور غذا در دیار نوشیدنی ها که با هزاران دریاچه و رودخانه آب‌شیرین و همچنین رودخانه سنت‌لارنس احاطه شده است، لذت می‌برید. انتاریو از جنوب در مجاورت چهار دریاچه بزرگ- دریاچه انتاریو، دریاچه ایری، دریاچه هورون و دریاچه سوپریور- قرار دارد که آن را به مقصدی عالی برای قایقرانی، ماهیگیری، اردوزدن و غیره تبدیل می‌کند.

دوستداران طبیعت به سوی آرامش عمیق پارک آلگونکین و همچنین کلبه‌های ییلاقی موسکوکا، خلیج جرجیان، کوهستان آبی، کاوارتاس و هزار جزیره کشیده می‌شوند که در آن‌ها فرصت‌های استثنایی برای شکار پرندگان، مشاهده حیات‌وحش، پیاده‌روی و اسکی وجود دارد. به کسانی که به‎‌دنبال دیدن از قلب تپنده تورنتو و اتاوا هستند- بزرگترین شهرهای کانادا و پایتخت ایالت و پایتخت ملی هستند – بازدید از جاذبه‌های توریستی، غذاخوری‌ها، تئاتر، هنرهای نمایشی، موزه‌ها و گالری‌ها، مراکز خرید اونتاریو را پیشنهاد می کنیم.

رویدادها و فستیوال‌های شهر انتاریو

  • اسکیت بازی بر روی کانال ریدوا، مشاهده مجسمه‌های غول‌پیکر یخی، تفریح در دنیای برف پارک ژاک- کارتیه، که بزرگترین زمین برفی قاره آمریکا می‌باشد، همگی درطول زمستان اتاوا از اوائل تا آخر فوریه برگزار می‌شوند.
  • جشن میوه درخت انگور در فستیوال شر اب نیاگارا نشان دهنده یکی از بزرگترین گردهمایی های مردمی کشور کانادا است و شامل بیش از ده روز کنسرت رایگان، تورهای بازدید از شر اب خواری و مسابقات آشپزی است.
  • مشاهده بهترین رویدادهای بین‌المللی، جشنواره هالیوود و سینمای کانادا در TIFF (فستیوال فیلم بین‌المللی تورنتو) که شامل نمایش فیلم، سخنرانی، بحث، جشنواره‌ها، کارگاه های‌آموزشی، برنامه های صنعتی می‌باشد و فرصتی برای دیدار فیلم‌سازان کانادایی و دیگر فیلم‌سازان جهان فراهم می‌کند.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz