درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی شهر اونتاریو (۳)

جاذبه های توریستی شهر اونتاریو (۳)

ماجراجویی‌ در برف

برای یک روز هلکوپتری بگیرید و به جنگل‌های پوشیده از برف هایبرتون بروید و و در دریاچه‌ و تپه‌های یخ‌زده بکر هلی‌داگ به مدت یک روز به سورتمه سواری بپردازید.

  • درباره زندگی گر‌گ‌ها درقلب پارک ایالتی الگونکین اطلاعاتی کسب کنید و با صدازدن گرگ‌ها با خود ماجراجویتان ارتباط برقرار کنید.
  • به‌سوی آرامش بروید. در اسکله شنا و قایقرانی و ماهیگیری کنید، غذاهای محلی را امتحان کنید و با اقامت در یک کلبه روستایی و ماجراجویی با هواپیمای دریایی در تفریحگاه المیرست منظره هوایی دریاچه و جزیره را ببینید.
  • در پیاده‌روی و قایق‌رانی پیشقدم باشید و برای شام خود ماهی‌گیری کنید و راحتی مجلل را با زیبایی بیابان‌های شمالی انتاریو در گلمبینگ تجربه کنید. در سفر به جنگلی از درختان سوزنی‌برگ، خروجی ماجراجویانه را با سفر به پارک زیبای الگون‌کوئین تجربه کنید: قایق‌رانی در الگون‌کوئین و خاطرات اتاقک چوبی آنجا فراموش نشدنی است.

آب‌وهوای شهر تورنتو

  • زمستان تورنتو، از ماه نوامبر تا ماه مارچ ادامه دارد، آب‌وهوایی در محدوده سرد و خشک تا برفی دارد. در بخش‌های جنوبی ایالت، محدوده میانگین دما از ۸- درجه سانتیگراد تا ۱- درجه سانتیگراد می‌باشد، درحالیکه مناطق شمالی انتاریو با دمایی که به زیر ۲۵- درجه سانتیگراد هم می‌رسد، به‌طور قابل‌توجهی سردتر هستند.
  • هوای تابستانی تورنتو در اواسط ماه ژوئن آغاز می‌شود و تا اواسط ماه سپتامبر ادامه دارد. میانگین دمای روزانه در جنوب انتاریو، در ماه جولای کم‌تر از ۲۰ درجه سانتیگراد تا کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.
  • فصل بهار از اواخر ماه مارچ تا اواخر ماه ژو‌ئن به‌طول می‌انجامد و در تمام انتاریو هوای معتدلی را ایجاد می کند.
  • فصل پاییز از اواخر ماه سپتامبر تا ماه نوامبر ادامه دارد و با خود هوای خنکی را در سرتاسر انتاریو به‌همراه دارد، زمستان در اواخر یا اوایل اکتبر در بخش‌های شمال انتاریو با بارش برف گاه‌ به‌گاه همراه است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz