درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی شیکاگو(۴)

جاذبه های توریستی شیکاگو(قسمت

در این مقاله سعی بر معرفی بقیه مکان های دیدنی شیکاگو می پردازیم:
۱۱٫ سالن اپرای شیکاگو
در این سالن به طور فصلی از ماه اکتبر تا مارس اپرا برگزار می شود. سالن اپرای شیکاگو در سال ۱۹۵۴ میلادی کار خود را آغاز کرد.
۱۲٫ هنرستان پارک گارفیلد
این پارک در اوایل سال ۱۹۰۰ ساخته شد و یک پارک تاریخی و دولتی باغ گیاه شناسی می باشد که زیر نظر مناطق پارک شیکاگو می باشد. در این باغ گیاهان متعددی برای پارک ها و باغ های سطح شهر پرورش داده می شود. ساختمان این هنرستان که از شیشه و فلز ساخته شده توسط معماری به نام Jens Jensen طراحی شده است و طرح او بر اساس “چشم انداز هنر در زیر شیشه” بوده است.
۱۳٫ مرکز John Hancock
این مرکز که ارتفاع آن به ۱۱۲۵ فوت می رسد به خاطر طراحی نمای تیره ساختمانش که مانند فولاد است مشهور شده است. در ارتفاع ۳۴۵ فوتی از زمین دو آنتن مخابراتی در سقف تعبیه شده است و بازدیدکنندگان می توانند در طبقه ۹۴ ام از منظره زیبای شهر لذت ببرند. این ساختمان در سال ۱۹۷۰ میلادی ساخته شد و شامل آپارتمان ها، فروشگاه ها و شرکت های متنوعی می باشد.
۱۴٫ پارک Lincoln
این پارک با فضای سبزی بالغ بر ۶ مایل در امتداد لبه دریاچه میشیگان قرار دارد و بزرگترین پارک شیکاگو می باشد. قدیمیترین باغ وحش کشور نیز در این پارک قرار دارد. همچنین موزه طبیعی Peggy Notebaert و موزه تاریخی شیکاگو نیز در این پارک قرار دارد. برای کسانی که از فضای آزاد لذت می برند زمین بازی، مسیرهای دوچرخه سواری، مسیرهای پیاده روی و همچنین سواحل زیبا وجود دارد. بازدیدکنندگان می توانند تعداد زیادی مجسمه های زیبا و اشیا هنرهای  زیبایی را در محوطه پارک ببینند.
۱۵٫ ساختمان Rookery
این بنای زیبا در سال ۱۸۸۸ میلادی توسط دو مهندس معمار به نام های Daniel Burnham  و John Root طراحی شد، اما لابی داخل و پاسیو آن در سال ۱۹۰۷ میلادی توسط Frank Lioyd Wright تغییر طراحی شد. داخل این ساختمان ۱۲ طبقه از سنگ های زیبایی ساخته شده است. نام Rookery به خاطر تعداد زیادی کبوتر که در بالای این ساختمان در حال رفت و آمد هستند بر این بنا گذاشته شد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz