درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی شیکاگو (۲)

جاذبه های توریستی شیکاگو۲

در پست های قبلی درباره برخی از مکان های توریستی و تفریحی شیکاگو صحبت کردیم. در این مقاله هم سعی بر معرفی مکان های بیشتری را داریم.
۴٫ اسکله نیروی دریایی (Navy Pier)
اسکله نیروی دریایی در سال ۱۹۱۶ میلادی به منظور یک منطقه تفریحی و حمل و نقل دریایی شروع به کار کرد اما هم اکنون یکی از جاذبه های توریستی مهم شهر شیکاگو به شمار می آید. امروزه این اسکله از بیش از ۵۰ قطعه زمین متشکل از باغ ها، رستوران ها، پارک ها، سالن های کنسرت و فروشگاه های مختلف می باشد. در این محوطه پارک، یک چرخ و فلک ۱۵۰ فوتی و یک چرخ و فلک تاریخی نیز وجود دارد. بازدید کنندگان می توانند تفریحاتی چون دیدن تئاتر کلاسیک شکسپیر و آیمکس، بازدید از باغ کریستال، باغ گیاه شناسی در محیط داخلی و … را در این منطقه داشته باشند.
همچنین در این اسکله موزه مخصوص کودکان هم وجود دارد که برای آن ها بسیار جالب خواهد بود. هر ساله فستیوال های متفاوتی در این اسکله برگزار می شد و قایق های تفریحی هم برای گشت و گذار های مختلف وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت این اسکله قبل از رفتن از زمان و هزینه ها اطلاع پیدا کنید.
۵٫ زمین بیس بال وریگلی
این استادیوم با ۳۹۰۰۰ صندلی در سال ۱۹۱۴ میلادی ساخته شد و زمینی برای بازی بیس بال می باشد.
۶٫ تئاتر شکسپیر
همان طور که گفته شد در اسکله نیروی دریایی تئاتر شکسپیر اجرا می شود. این تئاتر معروف در ساختمانی هفت طبقه با دیوارهای شیشه ای، ۵۰۰ صندلی سفید و ۲۰۰ صندلی سیاه اجرا می شود.
۷٫ موزه علم و صنعت
در قسمت شمالی پارک جکسون شیکاگو، موزه علم و صنعت قرار دارد که در سال ۱۹۳۳ افتتاح شد و چشم گیر ترین موزه شیکاگو به شمار می رود. این موزه استفاده قوانین طبیعی در توسعه و فن آوری را به نمایش گذاشته است. تصور می شود که موزه علم و صنعت شیکاگو برای اولین بار در ایالت متحده، سمبل یک نمایشگاه دستی است و بازدیدکنندگان با این نمایشگاه ها تعامل ایجاد می کنند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz