درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جاذبه های توریستی مناطق شمال‌غربی کانادا

جاذبه های توریستی مناطق شمال‌غربی کانادا

تفریگاه های بیابانی کانادا

پناهگاه های حیوانات وحشی تلون با مساحت ۵۲۰۰۰ کیلومتر مربع، بزرگترین پناهگاه حیوانات وحشی کشور کانادا در کل این کشور است. مناطق شمال غربی آمیخته‌ای از سرزمین‌های بیابانی قطبی با درختان اندک و جنگل‌های سوزنی برگ قطبی هستند که سرسختی آن‌ها فرهنگ منحصربه‌فرد و پیشگام شمالی را خلق کرده است. در سراسر چشم‌انداز به طور پراکنده سطوح پوشیده از بوته ناگهان به دریاچه‌هایی برای قایقرانی، ماهیگری و گردش بدل می‌شوند. به سمت پایین رودخانه ناهانی حرکت کنید و به صدای غرش آبشار ویرجینیا، آبشاری با ارتفاعی دوبرابر آبشار نیاگارا، گوش دهید. با سگ‌های سورتمه‌کش به سمت یک کلبه لوکس یا بخاری هیزمی گرم حرکت کنید و برای اکتشاف طلا زیر روشنایی شفق شمالی اتراق کنید. به سبک قطبی ها ماهی‌سفید تازه را از دریاچه بزرگ سالو شکار کنید و تاس کباب گوزن و یا موک‌توک بخورید. در طول مدار قطب شمال در بزرگراه دمپستر تا اینوویک به طرف کلیسایی که احتمالاً مقر اسکیموهاست رانندگی کنید. خرس‌های گریزلی، کوزن‌ها، گرگ‎‌ها و گاومیش‌هایی را ببینید که چطور آزادانه در سرتاسر پناهگاه حیوانات وحشی تلون پرسه می‌زنند. در فستیوال موسیقی راک مردمان صحرایی به مردم محلی رنگارنگ یلونایف ملحق شوید یا باشگاهی برای مسابقات قهرمانی گلف رزرو کنید که مسابقات در نیمه‌های شب در زیر تلالو ستارگان در نیمه‌شب های تابستان آغاز شود.

ماجراجویی‌های صحرایی در کانادا

  • برروی مسیرهای یخی رودخانه منجمد مک‌کنزی و اقیانوس قطبی به سمت توک‌تویاکتو حرکت کنید.
  • با استفاده از هلکوپتر به گردش در چمن‌زارهای کوهستانی بپردازید، در رودخانه‌های بکر قایق‌سواری کنید و در چشمه‌های آب‌گرم صحرایی در پارک ملی ناهانی، از اماکن میراث جهانی یونسکو، تنی به آب بزنید.
  • با ماشین‌های برف‌پیما به‌دنبال مسیرهای زیبا یا دهکده‌های وحشی بگردید.

 

فرهنگ و هنر در مناطق شمالی کانادا

  • همراه با خانواده به دیدن فرهنگ در دهکده‌های سنتی در پناهگاه‌های مدرن واقع در کوه‌های صحرایی بروید.
  • الماس برجسته کانادایی و نشان رسمی خرس قطبی را انتخاب کنید و ببینید که چطور در یلونایف جلا داده می‌شوند.
  • در طی فستیوال بزرگ هنرهای شمالی اینوویک، در سراسر کشور، از فرهنگ و موسیقی ملل اولیه تجلیل می‌شود.
  • درباره هنر، فرهنگ و زبان مناطق شمال غربی در شهر پرینس اف والز، مرکز میراث باستانی مناطق شمالی کانادا جستجو کنید و اطلاعاتی به‌دست آورید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz