درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جزیره آلکاتراز

جزیره آلکاتراز

جزیره آلکاتراز (Alcatraz Island) یکی از جزایر خلیج سان فرانسیسکو در امریکا می باشد. که توسط خوان دی آیالا (Juan de Ayala) کشف شد. این جزیره کوچک با امکاناتی برای یک فانوس دریایی، زندان نظامی و یک زندان فدرال از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۶۳ میلادی توسعه داده شد.
در آغاز نوامبر سال ۱۹۶۹ میلادی، جزیره برای ۱۹ ماه توسط یک سری مردم بومی از سان فرانسیسکو اشغال شد. در سال ۱۹۷۲ نیز آلکاتر تبدیل به یک منطقه تفریحی ملی شد و امروزه برای بازدید عموم باز است.بازدیدکنندگان برای رفتن به آن جا می توانند از کشتی های سواری که در Pier 33 واقع شده اند، استفاده کنند که به طور رسمی برای رفتن به جزیره تدارک دیده شده اند.
بازدیدکنندگان جزیره آلکاتراز به راحتی و بدون نیاز به راهنما می توانند از زندان دیدن کنند. البته کارکنان خدمات پارک برای بازدیدکنندگان برنامه های متعدد رایگان در مورد موضوعات مختلفی مانند فرار از زندان، تاریخ نظامی، اشغال هند امریکا، تاریخ طبیعی و … در طول روز ارائه می دهند.
شما برای بازدید از این جزیره هفت روز هفته به جز روزهای شکرگزاری، کریسمس و روز سال نوی میلادی می توانید مراجعه کنید و حتی قبل از سفر در مورد رزرو بلیط خود و آن چه که باید در طول سفر بدانید از طریق سایت جزیره اطلاع پیدا کنید. همچنین تعداد انگشت شماری تورهای شبانه نیز وجود دارد که خلوت تر هستند و تنها چند روز در هفته برگزار می شوند.
در کل تورهای جزیره آلکاتراز به سه دسته تقسیم می شوند:
–    Early bird
–    Day Tours
–    Night Tour
تنها تفاوت بین دو تور اول فقط در زمان حرکت است. اولین تور هر روز صبح حرکت می کند و شما قبل از رسیدن هر کشتی دیگری می توانید از جزیره بازدید کنید.
تورهای شبانه هم همانطور که گفته شد مزیتشان این است که تعداد بازدیدکنندگان کمتری وجود دارند و همچنین افرادی در پارک وجود دارند که یک سری داستان های جزیره را بازگو می کنند. این تورها ساعت ۴ یا ۵ بعد از ظهر حرکت می کنند و حدود ۶ یا ۷ بعد از ظهر بر می گردند.
جزیره آلکاتراز داستان تاریخی بلند و جذابی دارد و این قضیه باعث شده سالانه بیش از یک میلیون نفر برای بازدید به آن جا بروند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz