درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

جزیره رویایی آگوشیما

جزیره رویایی آگوشیما

جزیره زیبا و آتشفشانی آگوشیما در ۳۵۸ کیلومتری جنوب توکیو و در دریای فیلیپین قرار دارد و وسعت آن ۸٫۷۵ کیلومتر مربع است، دو دهانه آتشفشانی در داخل هم که به نوعی دهانه کوچکتر مقیاسی کوچک از دهانه بزرگتر است و همه جای این جزیره پوشیده شده از پوشش گیاهی سبز این منطقه است، یکی از زیباترین مناظر تقابل دریا و جنگل را پدید آورده است.

Aogashima-Island-above-1024x768 Aogashima-island5

آخرین فعالیت آتشفشانی گزارش شده از قله این جزیره به ۲۳۱ سال پیش باز میگردد که باعث مرگ ۱۳۰ تا ۱۴۰ نفر از حدود ۲۳۰ ساکن این جزیره در آن سال شد. تاریخ آغاز سکونت انسانها در این جزیره مشخص نیست ولی طی سرشماری سال ۲۰۱۴ در حال حاضر فقط حدود ۲۰۰ نفر ساکن دارد که همه ژاپنی هستند. ساکنین در انتهای شمالی این جزیره و بیرون از دهانه مرکزی زندگی میکنند و برای رسیدن به محل سکونت آنها از دهانه آتشفشان، میتوانید با پیاده روی ۴۵ دقیقه ای از مناظر زیبای جزیره لذت ببرید.

Aogashima-island4 Aogashima-island2

در حقیقت در طول مسیر پیاده روی  در لبه دهانه آتشفشان یا در تونل در ساحل جنوبی هیچ کافی شاپ و رستورانی وجود ندارد و از مناظر آهن و بتن و زندگی شهری خبری نیست، تا چشم کار میکند طبیعت بکر و تلاقی جنگل و دریاست ولی در ساحل شمالی ۲۰۰ نفر سکنه با یک مدرسه، یک دفتر پستی، یک فروشگاه و یک سکوی فرود هلیکوپتر! زندگی کوچکی دارند.

تنها راه دسترسی به این جزیره با هلیکوپتر یا قایق است که می توانید در آرامش دیواره های بلند جزیره، از خشونتهای سهمگین دریایی یا طوفانهای گرمسیری در امان بود و از زیبایی های آن لذت برد، البته به طور متوسط ۵۰% از حرکت قایقها به این جزیره به دلیل شرایط نامناسب جوی لغو میشوند، پس مطمئن ترین راه برای دسترسی به آن از طریق هلیکوپتر است.

Aogashima-island Aogashima9 Aogashima7 Aogashima_1 Aogashima

این جزیره دور افتاده بی شک یک محل کم نظیر برای آسایش شما است. آگوشیما بخشی از سیستم پارک های ملی فوجی هاکن ایزو که شامل بسیاری از جزایر در این منطقه است، میباشد. شما میتوانید در آن از آبی بینهایت دریا استفاده کنید و تجربه ای متفاوت از غواصی را داشته باشید. همچنین چشمه های آبگرم آتشفشانی و آبتنی کردن در آنها که در داخل جزیره قرار دارند برای هر مسافری اعجاب انگیز خواهد بود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz