درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

حس ترس را در این ۵ مکان بریتانیا تجربه کنید

حس ترس را در این ۵ مکان بریتانیا تجربه کنید

حس ترس را در این ۵ مکان در بریتانیا تجربه کنید

خیلی از افراد هستند که دوست دارند احساسات دورن خود را بیدار کنند. این حس گاهی می تواند حس عشق و مهربانی و لطافت باشد و گاهی می تواند حس ترس و وحشت باشد. اما برای کسانی که علاقمند به بیدار کردن حس ترس در وجود خود هستند پیشنهاد می کنیم اگر به بریتانیا سفر می کنند، به ۵ مکانی که در ادامه معرفی خواهیم کرد سری بزنند.

  1. Inveraray Castle
Ruthin Castle, Wales

Ruthin Castle, Wales

قلعه ای خوفناک در اسکاتلند که شاید اتاق MacArthur که خانه ۵ روح سرگردان است بسیار استرس زا باشد. افسانه ترس این قلعه به سال ۱۶۴۴ بر می گردد که دوک Argyll قلعه خود برای فرار از دست مارکوس ترک کرد. وقتی که او آن جا را ترک می کرد پسر ایرلندی که برای او چنگ میزد را جا گذاشت. بعد از این که مارکوس پسر را پیدا کرد او آرزو می کرد که ای کاش با استاد خود از آن جا فرار کرده بود چون مارکوس او را بر روی تخت دوک تکه تکه کرد. گفته می شود که هر گاه یکی از اعضای خانواده قلعه میمیرد صدای ساز چنگی از این اتاق به گوش می رسد.

  1. Ruthin Castle

Ruthin_Castle

ارواح گری لیدی  Grey Ladyو یک سرباز در اطراف این قلعه تاریخی بسیار معروف هستند. این بنا زمانی به پادشاه ادوارد اول، هنری هشتم و الیزابت اول تعلق داشت. در حال حاضر بازدیدکنندگان می توانند در اتاق های مشخصی اقامت داشته باشند که افراد مهمی در آن جا زندگی می کرده اند. اگر برای اقامت آن جا را انتخاب کردید حتما گوش های خود را برای شنیدن صدای پای ارواح و سر و صداهای غیر معمول تیز کنید.

  1. Dalhousie Castle

Dalhousie_Castle

این قلعه که متعلق به قرن سیزدهم است در کنار پارک جنگلی آن و ساکن ماورا الطبیعه خود، یکی دیگر از مکان های ترسناک و دلهره آور بریتانیا می باشد که لیدی کاترین، روح سرگردان از اوایل قرن ۱۸ در راهرو ها و پله های قلعه رفت و آمد زیادی دارد. کسانی که به این قلعه می آیند ممکن است صدای لیدی کاترین و یا ضربه های او را به در بشنوند.

  1. Coombe Abbey

CoombeAbbey

این قلعه هولناک داستان شگفت انگیز و طولانی دارد که حتی مدتی هم به عنوان خانه سلطتی از آن استفاده می شده است. در سال ۱۹۹۰ میلادی این قلعه به هتلی بی نظیر تبدیل شد که مهمان ها می توانند از پارک بزرگ، باغ های بی نظیر، دکورهای زیبا با رنگ های قوی و مبلمان بسیار شیک آن لذت ببرند. اما تمام زیبایی های آن یک طرف و وجود روح سرگردان که در این قلعه زندگی می کند از طرف دیگر این قلعه را خاص کرده است. شما می توانید صدای راه رفتن روح سرگردان این قلعه را زمانی که بر روی تخت خوب آرام خوابیده اید بشنوید.

  1. Longleat

Longleat

در قرن ۱۸ میلادی این مکان، خانه لوسیا کارترت و همسرش بود. او زنی بسیار مهربان و دوست داشتنی بود در حالی که همسرش توماس تین بسیار مشکوک و بد بود و زمانی بدتر هم شد که نامه ای مبنی بر ارتباط همسرش با یک پادو به دست او رسید در حالی که لوسیا کاملا بی گناه بود. توماس به صورت وحشیانه ای به خدمتکارش حمله کرد و او را از بالای پله ها به پایین پرت کرد و جسدش را در زیر سنگ فرش های انباری مخفی کرد. لوسیا در سن ۲۲ سالگی فرزندی به دنیا آورد و در سال ۱۷۳۶ فوت شد. بعد از آن خدمتکاران بارها گزارش دادند که در راهرو لوسیا را در حالی می دیدند که به دنبال مرد پادو می گردد. کسانی که به آن جا می روند صدای به در کوبیدن لوسیا را خواهند شنید در حالی که انگار سعی بر افشا کردن مرگ مرد بی گناه می باشد.

ممکن است در اطراف شما هم کسانی باشند که به مکان های ترسناک علاقه داشته باشند؛ بنابراین این ۵ مکان ترسناک را می توانید به آن ها نیز پیشنهاد کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz