درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

خط هوایی امارات در تلکابین لندن

خط هوایی امارات در تلکابین لندن

خط هوایی امارات در تلکابین لندن

یکی از دغدغه های مردم از قدیم سیستم حمل و نقل و وسایل نقلیه بوده است. چنان چه می بینیم شرکت های معتبر دنیا هر روزه مدل های جدیدی از ماشین ها و وسایل نقلیه دیگر را به بازار ارائه می دهند. یکی از این وسایل نقلیه جدید، تلکابین می باشد که گاهی به عنوان یک وسیله تفریحی از آن یاد می شود در صورتی که تلکابین ها یک نوع وسیله نقلیه عمومی محسوب می شوند.

تلکابین_لندن

لندن شهری بزرگ است که با داشتن جمعیت زیاد و توریست های فراوان نیاز شدیدی به سیستم حمل و نقل عمومی دارد. یکی از این وسایل نقلیه عمومی تلکابین آن است که به نام خط هوایی امارات (Emirates Air Line) معروف است. سیستم تلکابین لندن از رودخانه تیمز در گرینویچ عبور می کند و با طی کردن ۱ کیلومتر مسافران خود را از اوتو (O2) که یکی از بزرگترین سرگرمی های مرکز گرینویچ محسوب می شود را به اکسل (Excel) در بزرگترین مرکز کنفرانس اروپا می رساند. شما از بالای این تلکابین می توانید مناظر زیبای شهر و بسیاری از جاذبه های گردشگری لندن را ببینید.

این سیستم حمل و نقل در ژوئن سال ۲۰۱۲ به مناسبت بازی های المپیک در آن سال افتتاح شد. خط هوایی معروف دبی، اسپانسر ساخت این تلکابین بود به همین خاطر آن را برای مدت ده سال به نام خط هوایی امارات اسم گذاری کرده اند. جالب است که بدانید بلیط های آن کارت پرواز نامیده می شود و تمام کارکنان نیز لبای سهای فرم پرواز به تن دارند.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

کابین ها هر چند ثانیه ترمینال را ترک می کنند و زمان سفر حدود ۱۰ دقیقه می باشد. البته در زمان های شلوغی یعنی صبح و عصر ها مدت زمان سفر به ۵ دقیقه کاهش پیدا می کنید. پس اگر تمایل دارید از بالای ۹۰ متر بلندی این تلکابین به تماشای شهر بپردازید سعی کنید در اواسط روز مراجعه نمایید تا زمان بیشتری را برای لذت بردن از مناظر شهر داشته باشید.

هر کدام از کابین ها ۱۰ نفر ظرفیت دارند و ایستادن در کابین مجاز نمی باشد. برای معلولین نیز امکان استفاده و ورود ویلچر امکان پذیر می باشد. برای افرادی هم که علاقمند به تجربه سفری طولانی تر دارند، گزینه ای با عنوان تورهای ۳۶۰ با قیمت بالاتر و بدون توقف وجود دارد.

ساعات استفاده از تلکابین لندن در زمان های مختلف تغییر پیدا می کند و به شرح زیر می باشد:

۱ اکتبر – 31 مارس:

دوشنبه – جمعه : ۷ صبح – 8 عصر

شنبه ها : ۸ صبح – 8 عصر

یکشنبه ها : ۹ صبح – 8 عصر

۱ آپریل – 30 سپتامبر:

دوشنبه – جمعه : ۷ صبح – 9 عصر

شنبه ها : ۸ صبح – 9 عصر

یکشنبه ها : ۹ صبح – 9 عصر

در لندن در صورتی که برای سیستم حمل و نقل از اویستر کارت (Oyster Card) استفاده نمایید به شما تخفیف تعلق می گیرد؛ بنابراین برای خرید بلیط های تلکابین نیز سعی کنید از اویستر کارت استفاده نمایید. شما می توانید برای با خبر شدن از آخرین قیمت ها به سایت اصلی تلکابین مراجعه نمایید. برای پیدا کردن بلندترین ارتفاعات لندن می توانید به پست های قبلی ما در ایران آنکارا سری بزنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz