درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

خلاصه‌ای از استرالیا (australia in brief)

خلاصه‌ای از استرالیا (australia in brief)

استرالیا کشوری باثبات، مبتنی بر دموکراسی و دارای تنوع فرهنگی همراه با نیروی کار بسیار متخصص است، کشور استرالیا یکی از قوی‌ترین بازیگران اقتصادی جهان است.

چشم‌اندازهایی تماشایی و فرهنگی کهن و غنی، از کشور استرالیا سرزمینی بی‌همتا ساخته است. کشور استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا است و تنها کشوری است که بر کل یک قاره حکمرانی می‌کند.

انتشار کتاب خلاصه‌ای از استرالیا

استرالیا

کتاب خلاصه‌ای از استرالیا دورنمایی موثق از تاریخ استرالیا، سرزمین، مردمان استرالیا و شیوه زندگی آن‌ها ارائه می‌دهد. این کتاب دستاوردهای اقتصادی، علمی و فرهنگی و خارجی کشور استرالیا و تجارت‌خارجی و سیاست‌های دفاعی آن را موردتوجه قرار می‌دهد.

 استرالیا کشور چشم‌اندازهای قابل‌توجه و فرهنگی غنی و باستانی است و یکی از قوی‌ترین قطب های اقتصادی جهان می‌باشد. کشور استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا است و تنها کشوری است که بر کل یک قاره حکمرانی می‌کند.

محیطی‌زیستی دیدنی و جذاب، کیفیت بالای زندگی و تنوع زیاد، کشور استرالیا را به مقصد گردشگران بین‌المللی تبدیل کرده است. کشور استرالیا از ۱۰ درصد تنوع زیستی دنیا برخوردار است و تعداد زیادی حیوان و گیاه بومی در استرالیا وجود دارند که در هیچ کجای دیگر دنیا یافت نمی‌شوند. از جنگل‌های بارانی استوایی در شمال بیابان سرخ، تا برف‌پهنه‌های جنوب‌شرقی در قلمرو قطب جنوب استرالیا، سرزمینی پهناور و متنوع است. استرالیا شامل بسیاری از میراث جهانی مانند صخره مرجانی بزرگ، پارک ملی اولورا کاتا جوتا و خانه اپرای سیدنی می‌باشد.

بندر سیدنی

بندر سیدنی (النور آرگیروپولوس، گردشگر استرالیا)

آیا میدانستید؟

شهرسیدنی محبوب‌ترین مقصد دانشجویان بین‌المللی است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz