درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

خیابان آلامو سان فرانسیسکو

خیابان آلامو سان فرانسیسکو

همان طور که می دانید خیابان های زیبایی در ایالت متحده امریکا وجود دارد. خیابان آلامو (Alamo) در سان فرانسیسکو، یکی از خیابان های زیبا می باشد که در همسایگی این محور، پارکی وجود دارد که در مجاورت خیابان های Fulton، Steiner، Scott و Hyyes می باشد. شهرت این منطقه تاریخی به خاطر منظره تماشایی آن از مرکز شهر و خانه های ویکتوریایی می باشد. در تصویر زیر یکی از زیباترین مناظر آن را مشاهده می نمایید:

خیابان_آلامو_سان_فرانسیسکو۱

در گذشته این منطقه فقط یک سری تپه های شنی بود و تاجرانی که به هوای تمیز نیاز داشتند برای فرار از شهر به این منطقه آمدند و برای خود خانه های جدیدی برای زندگی ساختند.

بین سال های ۱۸۷۰ تا ۱۸۹۰ میلادی منطقه آلامو رونق گرفت و ساکنان آن تعداد زیادی خانه به سبک ویکتوریا ساختند. زمین این منطقه بسیار محکم می باشد تا جایی که در زلزله سال ۱۹۰۶ میلادی هیچ کدام از خانه ها آسیبی ندیدند.

زیباترین خانه ها به سبک ویکتوریا در این منطقه در مقابل پارک در خیابان Steiner می باشد. این خانه ها که به Ladies Painted  معروف هستند، صحنه های زیبایی برای عکاسی می باشد. همچنین نام دیگر معروف این خانه ها، هفت خواهر نیز می باشد. این خانه ها بسیار به هم شبیه هستند به جز بزرگترین آن ها که در انتهای سمت چپ قرار گرفته است.

پارک میدان آلامو، پارکی زیبایی می باشد که برای پیک نیک بسیار مناسب است. شما می توانید در پارک بنیشینید و از منظره خانه های روبروی پارک لذت ببرید.

اما اگر بجز پیک نیک تمایل به خوردن ناهار در این منطقه هستید، رستوران های مناسبی برای صرف غذا در خیابان Divisadero وجود دارد که فقط دو بلوک تا پارک فاصله دارد.

اگر تمایل دارید که در یک محیط محلی و ساکت اسکان داشته باشید، این خیابان بسیار مناسب است. با وجود این که از مرکز شهر فاصله زیادی دارد اما وسایل نقلیه فراوانی برای رفت و آمد وجود دارد که شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. در این منطقه هتل های بزرگی وجود ندارد اما هتل های کوچکی با تخت خواب و صبحانه می توانند گزینه های مناسبی برای شما باشند. از بهترین هتل های محلی در این منطقه می توان به هتل های زیر اشاره نمود:

هتل Chateau Tivoli

این هتل که در سال ۱۸۹۲ میلادی ساخته شد در ابتدا به عنوان یک خانه شخصی کاربرد داشت و در سال ۱۹۸۰ میلادی بازسازی شد تا به عنوان هتل از آن استفاده شود.

دکور قدیمی و زیبای این هتل باعث شده تا افراد زیادی برای اقامت آن را انتخاب کنند. در این هتل اینترنت، میز و کتابخانه نیز وجود دارد.

هتل Metro

این هتل کوچک ۲۴ اتاقه مکان مناسبی برای کسانی است که می خواهند به رستوران و بار بروند. همچنین باغ کوچکی هم برای مهمانان تعبیه شده است. شما می توانید از اینترنت و صبحانه رایگان این هتل لذت ببرید.

به تازگی مسئولان سان فرانسیسکو اتوبوس هایی برای تورهای شهری در نظر گرفته اند که در این خیابان نیز گشت می زنند. شما هم می توانید از این تورها استفاده نمایید تا تمام مناظر این خیابان را ببینید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz