درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

خیابان جی بی آر دبی

خیابان جی بی آر دبی

خیابان جی بی آر دبی از مناطق تازه تاسیس شهر دبی است و خیابان ساحلی محسوب می شود. از ویژگی هایی که باعث شده مسافران تور دبی و شهروندان به این خیابان تازه تاسیس علاقه نشان دهند، وجود  پاساژ ها، هتل های ۴ یا ۵ ستاره، مرکز تجاری، ساحل زیبا و چشم نواز جی بی آر، رستوران ها و کافه های این محل است. توریستان  زیادی همه روزه برای صرف غذا و استفاده از ساحل به این خیابان می آیند.منظره آپارتمان های مسکونی زیبای این خیابان آن را محبوب تر کرده است . ضمنا بازدید از جمعه و شنبه بازاری که هر هفته در این منطقه برگزار می گردد نیز بسیار جذاب است.

ساحل جی بی آر دبی

ساحل جی بی آر یا ساحل روسی، در مجاورت جمیرا بیچ واقع شده و یکی دیگر از سواحل رایگان دبی می باشد. این ساحل مورد علاقه اروپاییان و روسیان بوده و به همین دلیل به پارک روسی نیز معروف است. با اینکه امکانات زیادی در این پارک وجود ندارد اما می توانید دوش های بیشمار و سرویس بهداشتی هایی ببینید که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به غیر از بازار های کوچک که در جاده ساحل وجود دارند، کافه ها و وسایل تجدید قوای بسیاری در مجاورت ساحل خواهید دید. همچنین پیست پیاده روی در ساحل وجود دارد که در آن اسکیت سواران، دوچرخه سواران و پیاده رو هایی را خواهید دید که به ورزش و تفریحات مورد علاقه خود می پردازند. این ساحل زیبا، دارای امکاناتی نظیر حمام، سرویس بهداشتی و رختکن هایی می باشد که همه در یک جا جمع شده اند.  کودکان می توانند از آب دریا استفاده کنند و از آن لذت ببرند.  این دریا، به خاطر اینکه در نزدیکی ساحل واقع شده است، از غذا و نوشیدنی هیچ وقت کم نخواهد داشت.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz