درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

خیابان Lombard سان فرانسیسکو

خیابان Lombard سان فرانسیسکو

یکی از جاذبه های شهر سان فرانسیسکو در امریکا، خیابان های زیبای آن می باشد. خیابان Lombard یکی از خیابان های شیب دار در شهر سانفرانسیسکو امریکا می باشد. این خیابان ممتد بین خیابان های Hyde و Leavenworth قرار گرفته و ۸ پیچ باریک دارد. در سال ۱۹۲۰ میلادی بسیاری از ساکنان این خیابان علاقمند به خرید ماشین بوده اند. اما مشکل آن جا بود که آن ها نمی توانستند زاویه ۲۷ درجه خیابان را بالا بروند. به پیشنهاد یکی از ساکنان برای کاهش این شیب تصمیم بر ایجاد پیچ هایی در این جاده شد.

Untitled

در ابتدا که این جاده باز شد، ماشین ها در دو طرف جاده رفت و آمد می کردند که باعث ایجاد چالش هایی شد، بنابراین تصمیم بر این شد که به راه یک طرفه تبدیل شود تا مشکلات آن حل شود.

برای دیدن این خیابان به راحتی می توانید پیاده و یا با ماشین به بالای تپه بروید و همچنین دسترسی به آن هم آسان است چون نزدیک به بقیه جاذبه های سان فرانسیسکو می باشد. برای کسانی که تمایل به پیاده روی در این خیابان دارند پله هایی در هر دو طرف تعبیه شده است.

به شما پیشنهاد می شود که برای بازدید این خیابان پیاده روی را انتخاب کنید، چون اگر تمایل به استفاده از ماشین دارید باید زمان زیادی را در صف صرف کنید. همچنین سعی کنید در اواسط هفته و صبح ها مراجعه نمایید چون در آخر هفته خیابان لومبارد بسیار شلوغ است و زمان زیادی از شما را به خاطر ترافیک خواهد گرفت.

KKJ

برای رفتن به این خیابان می توانید از خیابان Union Square تاکسی بگیرید و با صرف هزینه ۱۰ تا ۱۵ دلار، ۱۰ دقیقه ای به لامبورد برسید. هرچند که تعداد کمی اتوبوس برای رفتن به نزدیکی خیابان لامبورد دارد اما ۲۰ الی ۲۵ دقیقه ای به آن جا خواهید رسید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz