درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مکان های مصنوعی دبی

مکان های مصنوعی دبی

در طول چند سال گذشته شهر دبی بسیار تغییر کرده و در حال پیشرفت است. به طوری که هر ساله تجار و مسافران سرشناسی با استفاده از رزرو تور دبی به این شهر سفر می کنند. با اینکه دبی شهری ساحلی است، اما اینقدر جاذبه‌های مصنوعی در آن وجود دارد که شما را چندین روز به خود مشغول خواهند کرد. هرچند شاید این شهر از نظر تاریخی خیلی غنی نباشد، اما در هرصورت تاریخ مخصوص به خود را دارد که می توان در بازدید از خانه‌ی شیخ سعید، خانه‌ی شیخ جوما، موزه‌ها و روستاهای تاریخی به آن پی برد.

از مواردی که معمولا مسافر ان باید به آن ها آگاه باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اختلاف ساعت با تهران: ۰۰:۳۰+

پول رایج: درهم امارات (AED) در دبی امکان پرداخت دلار نیز وجود دارد.

نرخ تبدیل ارز : ۱ دلار= ۳/۷۵ درهم

زبان رسمی: عربی (زبان انگلیسی نیز به طور گسترده‌ای استفاده می شود)

آب و هوا: گرم

بهترین زمان برای رزرو هتل و تور دبی: هتل ها با قیمت های بالا را می توان در ماه های گرم سال ماه می تا سپتامبر رزرو کرد. همچنین برای پیدا کردن هتل با قیمت خوب پیشنهاد می شود مسافران در ماه های ژوئن تا آگوست به دنبال یک هتل خوب و قیمت مناسب پیدا کنند.

هزینه صبحانه: معمولا در خود هتل ها صبحانه موجود است اما اگر هم صبحانه در پکیج هتل شما وجود نداشت می توانید در خود شهر دبی، صبحانه با قیمت های منطقی پیدا کنید.  معمولا صبحانه بین ۱۲ تا ۲۵ درهم خواهد بود.

نهار: در همه قسمت های شهر دبی، رستوران شاورما وجود دارد که غذا با قیمت های ارزان ارایه می دهد. اما می توانید از فستفود های غربی مانند پیتزا هات، کی اف سی و مکدونالد استفاده کنید. از ۱۵ تا ۳۰ درهم برای نهار خود کنار بگذارید.

شام: برای شام هم مانند نهار می توانید از شاورما یا فستفود های زنجیره ای استفاده کنید. اما اگر علاقهمند به غذای هندی هستید می توانید با قیمت مناسب غذای هندی میل کنید. از ۲۵ درهم تا ۴۰ درهم برای شام خود کنار بگذارید.

این موارد برای آشنایی کلی به شما کمک خواهد کرد تا هزینه های لازم را برآورد کنید. در مطالب بعدی سعی می کنیم شما را با جاذبه های دبی آشنا کنیم.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz