درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دانشکده های هنر ایالت متحده

دانشکده های هنر ایالت متحده

ارتباطات، هنرهای زیبا و رسانه در دانشگاه نبراسکا اوماها 

کالج ارتباطات ، هنرهای زیبا و رسانه ی دانشگاه نبراسکا اوماها فعالیت های خلاقانه ای در زمینه ی رشد فرهنگی ، بیان هنری داشته است . کلیه ی این موارد از طریق برنامه های نوآورانه هم از طریق دانش عملی و هم از طریق دانش نظری ارائه می گردد . این دانشگاه دارای پنج واحد دانشگاهی هنر و تاریخ است ، واحد های ارائه شده : هنر ، ارتباطات ، موسیقی ، تئاتر ، و کارگاه آموزشی نویسندگان می باشد .

هنر در دانشگاه ایالتی پلیموت

کالج هنر و علوم که در ایالت پلیموت قرار دارد این دانشگاه ارزش های غنی سنت های علوم مقدماتی را در سطح وسیع و عمق آموزش بسیاری در رشته های علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، هنرهای زیبا ، ریاضیات، و علوم ارائه می دهد . این کالج سعی در پرورش انتقادی و خلاق ، تحقیق دارد ، با داشتن حساسیت و درک درستی از زمینه و کثرت گرایی فرهنگی ، اجتماعی ، و تاریخی ، استقلال فکر و استدلال ، خدمات و آژانس های اجتماعی، و نقد و بررسی برای تنوع زیبایی شناسی و معرفت شناسی تلاش بسیاری می کند .

هنرهای زیبا و علوم انسانی در دانشگاه وست تگزاس A & M

 کالج هنرهای زیبا و علوم انسانی سیبیل بی . هارینگتون (Sybil B. Harrington)، دانشگاهی دانشجو محور است و شما می توانید در تمامی برنامه های تحصیلات تکمیلی و تمامی برنامه های کارشناسی که در کلیه ی حوزه های هنری و علوم انسانی که در این کالج ارائه می شود برتری پیدا کنید . تمامی رشته هایی که در این کالج ارائه می شود، محیط های یادگیری دانشجو محوری را در هر دانشکده فراهم آورده است ، این کالج به آموزش رهبران آینده می پردازد که با ایجاد برنامه های علمی و شرکت در برنامه های نوآورانه و اختصاص دادن آن این کار را انجام می دهد .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz