درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دانشگاه های برتر کانادا(۱)

دانشگاه های برتر کانادا(۱)

اگر تمایل دارید برای تحصیل در کانادا به این کشور مهاجرت کنید باید بدانید که جز تحصیل شانس آشنا شدن با فرهنگ های مختلف هم خواهید داشت. امسال ۲۶ دانشگاه در کانادا بهترین رتبه را ار لحاظ کیفیت در بین دانشگاه های دیگر کسب کرده اند.

  1. دانشگاه McGillMcGill

این دانشگاه بهترین دانشگاه کانادا انتخاب شده است و همچنین پانزدهمین دانشگاه برتر دنیا. دانشگاه McGill در سال ۱۸۲۱ بازگشایی شد و به عنوان یک دانشگاه علمی بین المللی است که دانشجویان از ۱۵۰ کشور مختلف در آن مشغول به تحصیل هستند و برای ۱۰ سال متوالی در کانادا رتبه اول را در میان دانشگاه های علوم پزشکی به دست آورده است.   این دانشگاه سالانه در بیش از ۳۰۰ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، دندانپزشکی، پزشکی و… دانشجو می پذیرد.

تورنتو

  1. دانشگاه تورنتو

این دانشگاه که در تورنتو، بزرگترین شهر کانادا واقع شده است رتبه ۳۴ ام دانشگاه های برتر جهان است. رشته های قابل تحسینی در این دانشگاه وجود دارد مثل نقد ادبی، علوم ارتباطات و نظریه، طیف وسیعی از نوآوری های تحقیقاتی و البته زادگاه تحقیقات انسولین و سلول های بنیادین. این دانشگاه به خاطر آموزش های قوی و تعهد نظارت دقیق کاری بر فارغ التحصیلان نیز مشهور است. این دانشگاه از سرتاسر کانادا و دنیا دانشجویان در مقاطع تحصیلی کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دانش آموزان پروژه های حرفه ای را جذب می کند. دانشجویان این شانس را دارند که بتوانند مسائل زیادی را از محققان عالی رتبه یاد بگیرند.

  1. دانشگاه بریتیش کلمبیابریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا با رتبه ۵۰ در دنیا در در سواحل غربی کانادا مکان تحصیلی بیش از ۶۰۰۰۰ دانشجو می باشد که البته شایان ذکر است که ۱۲۰۰۰ نفر از آن ها از سرتاسر دنیا به این دانشگاه آمده اند. دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور و کلونا واقع شده است و دارای امکانات زیادی است مثل: استفاده از اساتید برجسته و منابع بسیار غنی به جهت تحقیق و پژوهش.

  1. دانشگاه آلبرتاآلبرتا

با کسب رتبه ۹۶ در جهان، این دانشگاه یک منبع مهم اقتصادی در آلبرتا شده است و به خصوص در رشته های هنری و علوم انسانی صدر نشین است و میزبان بهترین و روشنفکرترین مغزهای دنیا می باشد.

برای آشنایی با سایر دانشگاه های برتر پست های بعدی ما را دنبال کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz