درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دانشگاه های برتر کانادا(۲)

دانشگاه های برتر کانادا(۲)

در پست قبل راجع به بهترین دانشگاه های کانادا صحبت کردیم و اما پنجمین دانشگاه برتر کانادا مونترال است.

 1. دانشگاه مونترال

این دانشگاه یکی از مراکز مهم تحقیقات است که در سال ۲۰۱۱ نزدیک به ۵۲۴ میلیون دلار در ۱۵۰ مرکز تحقیقاتی اختصاص داده است. این دانشگاه رتبه ۱۱۵ در جهان را کسب کرده و نزدیک به ۷۰۰۰ دانشجوی در حال تحصیل دارد.

 1. دانشگاه McMaster

در سال ۲۰۱۵ این دانشگاه مقام ۱۴۹ در جهان را در کنار دانشگاه Catholique De Louvain کسب کرده است. دانشگاه McMaster در شهر همیلتون، انتاریو در یک زمین ۳۰۰ هکتاری واقع شده است و در سال های اخیر در صحنه هنر رشد خوبی داشته است.

 1. دانشگاه واترلو

این دانشگاه پس از طی ۱۷ پله بالاتر از رتبه سال گذشته خود امسال مقام ۱۵۲در جهان را کسب کرده است. دانشگاه واترلو یکی از اعضای U15، یک گروه تحقیقات فشرده در کانادا، می باشد و ادعا می کند که بر اساس استناد پژوهشی، شماره یک گروه روانشناسی به حساب می آید.

 1. دانشگاه وسترن

به دانشگاه وسترن انتاریو هم معروف است و رتبه ۱۹۲ در دنیا را به دست آورده است و مخصوصا به خاطر رشته های پزشکی، علوم کسب و کار و همچنین بزرگترین دانشکده خود که علوم اجتماعی است، مشهور شده است.

 1. دانشگاه کلگری

در کنار دانشگاه Di Bologna این دانشگاه نیز رتبه ۲۰۴ را دارد. دانشگاه کلگری زادگاه اختراعات مهم است و همچنین استفان هاربر نخست وزیر کانادا فارغ التحصیل این دانشگاه می باشد.

 1. دانشگاه Queens

دانشگاه Queens مقام ۲۰۶ را دارد و در زمینی با بیش از ۱۴۰۰ هکتار وسعت در انتاریو واقع شده است. این دانشگاه اولین دانشگاه در غرب استان دریایی بود که به زنان پذیرش داد.

به جز این ۱۰ دانشگاه برتر که معرفی کردیم در ادامه فقط به نام بقیه دانشگاه های برتر کانادا کفایت می کنیم.

 1. دانشگاه Simon Fraser
 2. دانشگاه Dalhousie
 3. دانشگاه اتاوا

۱۴٫دانشگاه ویکتوریا

 1. دانشگاه Laval
 2. دانشگاه Concordia
 3. دانشگاه کبک
 4. دانشگاه York
 5. دانشگاه ساسکاچوان
 6. دانشگاه گوئلف
 7. دانشگاه Carleton
 8. دانشگاه مانیتوبا
 9. دانشگاه یادبود نیوفاندلند
 10. دانشگاه Sherbrooke
 11. دانشگاه ویندزور
 12. دانشگاه Ryerson


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz