درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دبیت کارت در آمریکا

دبیت کارت در آمریکا

حساب های جاری به شما این امکان را می دهد تا از حمل مبالغ زیاد پول و یا ارسال آن از طریق میل اجتناب کنید زیرا می توانید در اکثر فرشگاه ها یا بنگاه های ایالات متحده از چک به جای پول نقد استفاده کنید …….

مکان های مناسبی برای نگهداری از پول مورد نیاز روزانه شما وجود دارند که معمولا به یک خود پرداز یا کارت دبیت/کارت چک متصل هستند. بسیاری از مردم از دبیت کارت استفاده می کنند زیرا می توانند پول را مستقیما از حساب جاری خود برداشت کنند بنابراین نیازی به نوشتن و پیگیری چک های کاغذی نیست (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دبیت کارت به موارد ذکر شده در زیر مراجعه کنید).

حساب های جاری نسبت به حساب های پس انداز اغلب نرخ سود کمتری برای مبلغ سپرده می پردازند بنابراین افراد بسیاری حساب پس انداز نیز افتتاح می کنند، بنابراین این امکان وجود دارد پولی که ممکن است تا مدتی بدان نیاز نداشته باشند ارزش بیشتری پیدا کند.

حساب های سپرده

اگر برنامه دارید که مبلغ کافی و یا حتی بیشتر از پول مورد نیاز برای کل سال تحصیلی را با خود بیاورید، گشایش یک حساب پس انداز، معمولا نسبت به حساب جاری نرخ سود بیشتری می پردازد و به شما امکان می دهد برای پرداخت هزینه های زندگی از حساب خود پول برداشت کنید .

دبیت کارت

اکثر کارت بانک ها را می توان به عنوان دبیت کارت استفاده کرد زیرا هر باری که از آن ها برای پرداخت هزینه ای استفاده می کنید مستقیما از حساب جاری شما پول برداشت می کند.

گرچه بسیاری از فروشگاه ها اکنون به جای پول نقد از دبیت کارت استفاده می کنند، اما ایده خوبی است که همیشه مقدار کمی پول نقد همراه خود داشته باشید، زیرا ممکن است فروشگاهی دبیت کارت نپذیرد یا اینکه سیستم پرداخت با کارت کار نکند.

کارت های دبیت پیش پرداختی

همچون سایر دبیت کارت ها دبیت کارت های پیش پرداختی نیز اکنون در اکثر فروشگاه های ایالات متحده پذیرفته می شود. بجای موافقت برای پرداخت پول بطور مستقیم از حساب جاری با یک دبیت کارت پیش پرداختی می توانید مبلغ مشخصی پول بپردازید، که در کارت وجود دارد.بنابراین می توانید تا آن میزان برای خرید استفاده کنید.

هنگامی که مبلغ درون کارت به اتمام رسد باید مجددا پول به آن اضافه کنید. دبیت کارت های پیش پرداختی روش مفیدی برای پرهیز از خرج بیش از حد و برداشت هزینه زیاد از بانک می باشد. می توانید دبیت کارتهای پیش پرداختی را از بانک به صورت آنلاین و بسیاری از فروشگاه ها تهیه کنید.

کارت پیش پرداختی را از یک ارائه دهنده عمده اعتبار همچون امریکن اکسپرس مستر کارت یا ویزا تهیه کنید تا مطمئن باشید که به طور گسترده ای پذیرفته می شود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz