درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

درباره ما

مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و این بخش زمانی با همکاری شرکت سان اند سند دبی و در حال حاضر به طور مستقل در حال فعالیت است.

map

در راستای خدمت رسانی بیشتر، آیتم های دیگری هم چون دریافت تضمینی ویزای کشور کانادا، اخذ پذیرش تحصیلی انگلیس و کانادا، ویزاهای کوتاه مدت استرالیا و اتریش، تعیین وقت سفارت ایتالیا و خدمات پس از ورود به کانادا نیز به بسته سرویس های ایران – آنکارا افزوده شده است. امید است بتوانیم با یاری خداوند و حمایت مستدام شما گرامیان، گامی در جهت تسهیل روابط با جهان خارج از مرزهای جغرافیایی برداریم. بی شک نظرات و انتقادات شما عزیزان نقشی بسزا در بهبود عملکرد ما خواهد داشت. با ما در تماس باشید …

واحد اصلی ایران – آنکارا در تهران واقع شده و دفاتر خارجی این مجموعه در شهرهای تورنتو، دبی، ابوظبی، ایروان، آنکارا و استانبول مشغول به فعالیت هستند. در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ آژانس مسافرتی در اقصی نقاط کشور با اعتماد به کیفیت خدمات دریافتی، با ما همکاری دارند. منشور اخلاقی سازمان بر پایه اصول صداقت، دقت، جدیت، منفعت، ادب، مسئولیت پذیری، وجدان و خیرخواهی بنا شده است. خدمت به مشتری، به عنوان پاسخی شایسته به لطف و اعتماد وی سرلوحه اصلی کار ماست و عملکرد ما در چارچوب قوانین داخلی ایران و قوانین خارجی جاری در سفارتخانه ها و ادارات مهاجرتی کشورهای مقصد می باشد.

ایران آنکارا موفقیت خود را مدیون روش منحصر به فرد انجام فرآیند میداند. به این معنا که ما از مرحله اول تا به آخر، پله به پله متقاضیان را یاری می کنیم تا به مقصد ایده آل برسند. اخذ وقت سفارت، تکمیل فرم های مرتبط با نوع ویزای درخواستی، پرداخت هزینه های مربوط به ویزا، راهنمایی در خصوص جمع آوری مدارک موردنیاز، ترجمه مدارک، تهیه بلیط و تور، رزرواسیون هتل و پیکاپ پاسپورت از جمله مهم ترین خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه می باشند.

Travel1-01

برآورده کردن خواسته ها و نیازهای شما در قالب استانداردهای روز بین المللی اولویت اصلی ماست. تلاش موسسه همواره براین بوده تا با به روزرسانی اطلاعات و گسترش حیطه خدمات خود، طیف وسیع تری از خواسته های متقاضیان را پوشش دهد.