درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دریاچه لوئیز در آلبرتای کانادا

دریاچه لوئیز در آلبرتای کانادا

در کشور کانادا بخش آلبرتای کانادا دریاچه ی زیبایی به نام دریاچه ی لوئیز قرار گرفته .

دریاچه لوئیز یک دریاچه در آلبرتای کانادا در پارک ملی Banff در ۵ کیلومتری (۳ مایلی) دهکده دریاچه لوئیز و اتوبان ترانس-کانادا قرار دارد.

قلعه دریاچه لوئیز در ساحل دریاچه لوئیز واقع است در حدود ۴۵ دقیقه واقع در غرب شهر بنف در پارک ملی بنف در رشته کوه های راکی در کانادا. شامل مناظر خیره کننده ای از یخچال های طبیعی، آب سبز زمردی رنگ تغذیه شده توسط کوه ها و یخچال های طبیعی ویکتوریا است.
اولین مرد سفید پوستی که دریاچه لوئیز رو دید تام ویلسون در سال ۱۸۸۲ بود. بعد از آن این دریاچه “دریاچه ماهی کوچولو” نامیده میشد. در سال ۱۸۸۳ دکتر داوسن بهمراه ویلسون از دریاچه بازدید نمود و نام آن را به “زمرد دریاچه” تغییر داد. در سال ۱۸۸۴ دوباره به نام لوئیز تغییر نام یافت که برخی می گویند دریاچه لوئیز از نام پرنسس لوئیز کارولین آلبرتا (۱۸۴۸-۱۹۳۹) دختر چهارم ملکه ویکتوریا و همسر مارکوس (نجیب زاده انگلیسی و فرماندار کل کانادا بین سالهای ۱۸۷۸ تا ۱۸۸۳ ) گرفته شده است.

در سال ۱۸۸۸ جان Enselwood ، کارمند کانادائی اقیانوس آرام، کلبه ای (در نزدیکی استخر شنا فعلی) بنا نهاد که به عنوان سرپناه برای ماهیگیران استفاده شود.

سال بعد ، ویلیام وایت آنرا بصورت یک کلبه ییلاقی بنا می نهد. کلبه ییلاقی مذکور شامل سالن ، آشپزخانه ، ۲ اتاق خواب ، اتاق زیر شیروانی و ایوان بود که این کلبه ییلاقی در سال ۱۸۹۱ در آتش نابود شد.

قلعه حاضر در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم ایجاد و جایگزین قبلی شد.
منبع : www.sayyahan.com


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz