درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دریاچه های ایالت نوادا

دریاچه های ایالت نوادا

برای کسانی که به طبیعت علاقمند هستند دریاچه های ایالت نوادا می تواند مکان های جالبی برای بازدید باشد. در این پست به معرفی برخی از این دریاچه ها می پردازیم:
دریاچه تاهو (Lake Tahoe)

Lake Tahoe

دریاچه آب شیرین دو میلیون ساله تاهو در کوه های Sierra نودا و نیمی از آن نیز در کالیفرنیا واقع شده است. این دریاچه آبی روشن که در بین کوه ها احاطه شده است با ۲۲ مایل طول، دومین دریاچه عمیق ایالت متحده امریکا می باشد. این دریاچه مکان مناسبی برای قایق سواری، ماهیگیری، اسکی روی آب، دوچرخه سواری در کوهستان و پیاده روی از جمله تفریحات مردم در این دریاچه می باشد. در این دریاچه ماهی هایی مثل قزل آلای رنگین کمان، سالمون، قزل آلای قهوه ای و … وجود دارد.
دریاچه مید (Lake Mead)

Lake Mead

یکی از راه های آسان برای دیدن دریاچه مید قایق سواری است، گرچه حتی بازدید دریاچه از ساحل و جاده های اطراف نیز بسیار دیدنی و جذاب است. دریاچه مید بزرگترین ذخیره آبی در ایالات متحده می باشد و طول آن ۱۱۲ مایل است. این دریاچه در کمتر از ۳۰ مایلی مرکز لاس وگاس قرار دارد. کشتی تفریحی در اطراف دریاچه مکان مناسبی برای عکاسی و دیدن مناظر زیبا می باشد. رودخانه کلورادو (Colorado) به این دریاچه جریان دارد.

دریاچه هرم (Pyramid Lake)

Pyramid Lake

یکی دیگر از منابع طبیعی که در بین دریاچه های نودا مشهور است دریاچه هرم می باشد. این دریاچه یکی از زیباترین دریاچه های ایالت متحده به شمار می رود که در ۳۳ مایلی شمال شرقی Sparks و ۱۶ مایلی شمال بزرگراه بین ایالتی در نودا قرار دارد و توسط یک قبیله بومی امریکا اداره می شود. دریاچه بین کوه های پر زرق و برق  و آسمان آبی خودنمایی می کند. در این دریاچه تفریحاتی مانند پیاده روی، ماهیگیری و تماشای حیات وحش رواج دارد.
این دریاچه ها می تواند مکان های دیدنی و جذابی برای کسانی که قصد سفر و بازدید از برخی نقاط امریکا را دارند باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz