درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دریای ستارهای وادهو در کشور مالدیو

دریای ستارهای وادهو در کشور مالدیو

یکی از جاذبه های دنیا دریا و اقیانوس ها هستند ، که همیشه به عنوان یکی از مقاصد مورد علاقه ی  گردشگران برای سفر در سرتاسر جهان می باشد . جزیره ی وادهو‎ یکی از جزایر عجیبی است که در کشور مالدیو قرار دارد یکی از این مقاصد زیبای گردشگری به شمار می رود و هر ساله توریست های بسیاری برای دیدن عجایب و زیبایی های این جزیره ی فوق لعاده به کشور مالدیو سفر می کنند.

در جزیره ی وادهو در مالدیو ساحل بسیار رویایی وجود دارد که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است که یکی از مجموعه سواحلی است که بسیاری از رسانه ها در دنیا آن را قطعه ای از بهشت می خوانند . حدود ۵۰۰ نفر در این جزیره زندگی می کنند .

۱۳۸۴۱۷۵۰۸۹۴_f3e4c34959_b

یکی از  دلایل عجیب بودن این جزیره به خاطر وجود ساحل درخشان و زیبایی است ویژگی خاص آن  در شب نمایان می شود، آب این ساحل زیبا در هنگام شب وقتی در تلالو نور مهتاب قرار می گیرد به طور کاملا رویایی می درخشد و همین امر گردشگران بسیاری را در شب برای تماشای این پدیده ی عجیب به ساحل این جزیره ی زیبا می کشاند .

در طول روز مردم از آب شفاف و تمیز این جزیره  استفاده می کنند و به تفریح و شنا در این سواحل می پردازند و در طول شب برای دیدن ستاره هایی که در آب دریا وجود دارد به ساحل می آیند . اما از دلایل اصلی روشنایی و درخشان بودن آب های سواحل وادهو در شب و تاریکی وجود فیتوپلانکتون هایی است که در آب دریا وجود دارد که به دلیل ایجاد الکتریسیته در بدنشان شب ها نورانی می شوند و پدیده ی نادر و شگفت انگیزی را به وجود می آورند . این فیتوپلانکتون ها یا میکروب های دریایی همانند شب تابی هایی هستند که انگار آب دریا مانند آیینه ای برای ستاره ها بر روی زمین شده است .

البته همانند این پدیده ی عجیب و فوق العاده در برخی از مناطق دیگر جهان هم وجود دارد از جمله ی آنها  کشور ژاپن و استرالیا هستند. اما به دلیل زیباتر و درخشان تر بودن سواحل این جزیره گردشگران بیشتر علاقه مند که برای تماشای این پدیده ی زیبا به  سواحل درخشان جزیره ی وادهو در کشور مالدیو سفر کنند .

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz