درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

در خیابان های لاس وگاس

در خیابان های لاس وگاس

لاس وگاس یکی از شهرهای زیبای امریکا می باشد که در سال ۱۹۱۱ میلادی به طور رسمی یه عنوان یک شهر ثبت شد. این شهر به شهر کازینو ها و بزرگترین مرکز قمار در جهان معروف است. در این مقاله به معرفی دو خیابان و بلوار معروف لاس وگاس خواهیم پرداخت:
–    Strip

strip
بلوار ۲٫۵ مایلی که از شمال شرق به جنوب غرب کشیده شده است و به بلوار Strip معروف است. در امتداد این بلوار مکان های بزرگ تفریحی، اتاق های لوکس در هتل های درجه یک و رستوران های بسیاری قرار دارد. این منطقه برای کسانی که به شبگردی علاقه دارند مناسب می باشد، وقتی که تمام شهر خاموش است این منطقه با چراغ های پر زرق و برق همچنان روشن است و زندگی در آن جریان دارد.
خیلی از بازدیدکنندگان علاقه دارند که در امتداد این خیابان راه بروند و از مناظر آن لذت ببرند. به طور عامیانه، این بلوار از هتل Mandalay Bay شروع شده و تا هتل Treasure Island ادامه دارد. خیلی از مجتمع هتل ها در کنار خیابات تفریحات رایگان برای بازدیدکنندگان دارند.
–    Fremont

fremont
به جز بلوار Strip، در قسمت پایین شهر لاس وگاس خیابان Fremont هم مکانی دیگر برای تفریح است. پیاده رویی با انواع مناظر دیدنی. در چهار قسمت این خیابان تاجی پر از چراغ های ال ای دی در بالای سر شما قرار دارد که با رنگ های متفاوت نور زیبایی در خیابان برای مردم ایجاد کرده است. در این خیابان معروف هر شب یک موسیقی خاص و ویژه برگزار می شود. نوازندگان خیابانی و هنرهای سرگرم کننده اصولا در محیط هاب باز این خیابان اجرا می شوند. خیابان Fremont در پایین شهر لاس وگاس، چند کیلومتر پایین تر از مجموعه هتل هایی مانند Treasure Island و Caesar’s Palace قرار دارد. بهترین راه برای رسیدن به این منطقه گرفتن تاکسی می باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz