درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ده جاذبه توریستی استرالیا ۲

ده جاذبه توریستی استرالیا ۲

۷ پارک ملی پرنولولو (Purnululu National Park)

پارک ملی پرنولولو واقع در منطقه استرالیای غربی یکی از منحصربفرد ترین جاذبه های توریستی استرالیا با نام مجموعه تپه های Bungle Bungle Range را در خود جای داده است. Bungle Bungle Range مجموعه تپه های ماسه سنگی سیاه و نارنجی رنگی هستند که شباهت زیادی به کندوهای زنبور قول پیکر دارند. جالب توجه است که این جاذبه دیدنی تا این اواخر تنها برای کشاورزان و بومیان منطقه شناخته شده بود. در واقع در سال ۱۹۸۳ با ساخت مستندی از این منطقه این جاذبه توریستی شهرت جهانی پیدا کرد. در ضمن Cathedral Gorge نیز در این پارک قرار دارد یک آمفی تئاتر طبیعی اعجاب انگیز که نمونه آن را در جای دیگری از دنیا مشاهده نخواهید کرد.

۶٫ پارک ملی کوه های آبی (Blue Mountains National Park)

پارک ملی کوه های آبی در منطقه New South Wales قرار دارد یعنی به فاصله ۸۰ کیلومتری از غرب شهر سیدنی. نزدیکی این پارک به بزرگترین شهر استرالیا بازدید از این پارک زیبا را به یک سفر تکرار نشدنی برای توریست ها و مردم منطقه تبدیل کرده است. شهرت این پارک به احتمال زیاد به خاطر صخره های Three Sisters میباشد تشکیلاتی صخره ای با ارتفاعی ۹۰۰ متری بر بالای دره Jamison. پارک ملی کوه های آبی کیلومترها مسیر مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری در اختیار شما قرار میدهد و موقعیت های مناسب برای کسانی که طرفدار فعالیت های هیجان انگیز هستند فراهم میکند ورزش هایی مانند صخره نوردی و فرود با طناب. اما توریست هایی که از فعالیت های آرام تر لذت میبرند هم میتوانند از این منطقه بهره مند شوند. این افراد میتوانند با سوار شدن بر ترامواهای سقف باز مسیر ریلی Katoomba Scenic Railway از این مسیرها بالا بروند. Katoomba Scenic Railway پر شیب ترین مسیر ریلی جهان است.

۵ جزایر Whitsunday

این مجموعه جزایر بی نظیر که شامل ۷۴ جزیره کوچکتر هستند در قلب منطقه Great Barrier Reef استرالیا قرار دارند. این منطقه برای توریست هایی که میخواهند زندگی دریایی اعجاب انگیز و رنگ رنگ را تجربه کنند فرصتی تکرار نشدنی خواهد بود. اگر چه بیشتر جزایر Whitsunday متروکه هستند فرصت های توریستی منحصربفردی را برای شما فراهم خواهند کرد برای مثال اقامت گاه One&Only  در جزیره  Hayman که مطلوب افراد مشهور و ثروتمند میباشد یکی از این موارد است. یکی از زیباترین مناطق این مجموعه جزایر ساحل Whitehaven Beach میباشد که دارای شن های سفید کورکننده ای میباشد که تنها در این جزیره یافت میشوند. این جزایر گزینه مناسبی برای مسافرانی است که به دنبال یک تعطیلات شاد و مفرح در یک جزیره استوایی دوست داشتنی هستند و یا برای آنهایی که عاشق ساعت ها قواصی در اعماق دریا هستند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz