درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ده جاذبه توریستی استرالیا ۳

ده جاذبه توریستی استرالیا ۳

یکی از بزرگترین صخره های یک تکه دنیا میباشد. این تخته سنگ یک تکه قول پیکر جزو شناخته شده ترین جاذبه های توریستی استرالیا میباشد…

۴ پارک ملی کاکادو (Kakadu National Park)

این پارک در منطقه Northern Territory استرالیا در فاصله سه ساعتی از شهر Darwin قرار دارد. کاکادو بزرگترین پارک ملی استرالیا میباشد. در این پارک چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد منجمله مجموعه ای بزرگ از آثار هنری سنگی و صخره ای بومی که تخمین زده میشود برخی از آنها تا ۲۰۰۰۰ سال قدمت داشته باشند. در ضمن این پارک محل زندگی گونه های متنوعی از حیات وحش است مواردی مانند دینگوها و کروکودیل ها و کانگوروها. بعلاوه پارک ملی کاکادو که محل زندگی حدود یک سوم گونه های پرنده استرالیا است مکانی رویایی برای علاقمندان به پرندگان میباشد.

۳ صخره Ayers (Uluru/Ayers Rock)

یکی از بزرگترین صخره های یک تکه دنیا میباشد. این تخته سنگ یک تکه قول پیکر جزو شناخته شده ترین جاذبه های توریستی استرالیا میباشد. این صخره عظیم که در پارک ملی Uluru-Kata Tjuta در منطقه شمالی قرار دارد ارتفاعی در حدود ۳۴۰ متر دارد. یکی از مشخصه های منحصر بفرد این تخته سنگ این است که در زمان غروب آفتاب رنگ آن از خاکی به آبی تغییر میکند. قبیله بومی محلی با نام Anangu این تخته سنگ را با نام Uluru میشناسند و اعتقاد دارند که مکانی مقدس است.

۲ دیواره بزرگ مرجانی (Great Barrier Reef)

یکی از مقاصد اصلی گردشگری برای افرادی که به قواصی علاقه دارند بزرگترین سیستم مرجانی دنیا با نام Great Barrier Reef میباشد. این مکان توریستی که در منطقه Coral Sea قرار دارد شامل منطقه ای با  ۲۹۰۰ دیواره مرجانی و صدها جزیره بزرگ و کوچک میباشد. بهترین شیوه گردش در این منطقه استفاده از یکی از تورهای قایقی متعدد این مجموعه میباشد که تا سواحل شمالی Queensland ادامه دارند. شهر Cairns بعنوان دروازه اصلی این مجموعه شناخته میشود گرچه میتوان از شهرهای دیگر نیز وارد این منطقه شد و از تورهای قایقی آنها نیز استفاده کرد.

۱ تالار Sydney Opera House

این تالار که بعنوان یک شاهکار معماری قرن بیستمی شناخته میشود توسط Jørn Utzon طراحی و ساخته شد تا نمای یک قایق بزرگ بادبانی را در ساحل سیدنی به نمایش بگذارد. این تالار دارای سالن های متعددی است که به اتفاق هم حدود ۱۵۰۰ اجرا در سال را پوشش میدهند. این ساخته مدرن که در محاصره چشم انداز زیبای اسکله سیدنی و باغ های Royal Botanic Gardens قرار دارد یکی از شناخته شده ترین مناطق توریستی استرالیا میباشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz