درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ده مکان برتر توریستی آمریکا۲

ده مکان برتر توریستی آمریکا۲

بازار خیابان ملی 

میتوان گفت که در سرتاسر آمریکا تنها محل رایگان برای تفریح، بازار خیابان ملی است که افراد بدون هیج گونه پرداخت ورودی و یا بلیط میتوانند وارد بازارچه شده و از موزه های داخل آن دیدن کنند و از این مکان تفریحی لذت کافی را برده و به استراحت بپردازند.

چهارگوشه آمریکا

منطقه ای در آمریکا هست که به نمایش دهنده ی چهار ایالت آمریکا به نام های آریزونا، کولورادو، نیومکزیکو و یوتاه است از این رو این منطقه کوچک به نام چهار گوشه آمریکا نام گرفته است. در واقع تنها منطقه ای در آمریکا است که به چهارگوشه و یا ایالت آمریکا را میتوانید مشاهده کنید. هم چنین این محل برای عکاسی بسیار مناسب و جالب است.

ردپای آزادی

در مرکز بوستون جاده ای از آجرهای قرمز در حدود ۴ کیلومتر است که این آجرها نمادی از ردپای آزادی هستند. در این جاده میتوانید پارک بوستون کامان و کشتی های قدیمی و بسیار نمادهای تاریخی دیگری را مشاهده کنید.  تنها کاری که شما باید انجام دهید، دنبال کردن جاده آجرهای قرمز است.

پل گلدن گیت

پل گلدن گیت از نمادین ترین پل های آمریکا میباشد که سالگرد ۷۵ سالگی خود بازدیدکننده های بی شماری داشت. این پل دارای برج های بلندی است که بلندترین آن با ارتفاعی در حدود ۲۳۰ متر است. این پل به رنگ نارنجی روشن است و بسیار زیبا دکور شده است. طول این پل حدود ۲۷۳۶ کیلومتر است و از بالای آن می توانید چشم انداز زیبای خلیج را تماشا  کنید.

کوه های آپالاچ

از بلندترین مسیرهای پیاده روی در دنیا، در آمریکا و کوه های آپالاچ است. این مسیر حدود ۳۵۰۸ کیلومتر ادامه دارد و از ۱۴ ایالت متفاوت عبور می کند. آسان ترین بخش های کوهنوردی در این مسیر، در ایالت های آریزونا و مریلند قرار دارند.

گراند کانیون

پارک ملی گراند کانیون که به پارک دره وسیع نیز معروف است یکی دیگر از ده مکان برتر برای تفریح در آمریکاست که از از بزرگ ترین و مشهورترین جاذبه های آمریکا است.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz