درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دیدنی های کانادا در تابستان ها

دیدنی های کانادا در تابستان ها

ونکوور و بریتیش‌کلمبیا

ما در طول بازی‌های المپیک، بریتیش کلمبیا را پوشیده از سرما و یخبندان دیده بودیم و دیدن اینکه در ماه‌های تابستانی به چه صورت است برایمان جالب بود. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم تا برای پاسخ به این سوال به بریتیش کلمبیا برویم. بمب جمعیت در قسمت مرکزی شهر و نزدیک به فضای باز زمین بازی را هرگز فراموش نمی کنم و نتوانستیم ازشراب‌های آفتاب خورده و دریاچه‌ها و مسیرهای سنگی مخصوص دوچرخه آکاناگان چشم‌پوشی کنیم. دره های Okanagan در منطقه ای در بریتیش کلمبیا واقع شده و برکه های زیبا و مناظر بسیار دیدنی دارد. بنابراین به آکاناگان هم سر زدیم. بنابراین، از آنجایی که پیش‌بینی می‌کردیم که تا پیش از صبحانه به ناراماتا برسیم، اکنون به خانه رسیدیم. از وقتی که از تورکانادا برگشتیم همه ما به‌دنبال گرفتن اقامت کانادا هستیم.

وال‌ها و یخ‌های شناور تابستانی در نیوفاندلند

نیوفاندلند یک جزیره بزرگ در کاناداست. این جزیره موقعیت توریستی بسیار عالی دارد؛ از کایاک سواری گرفته، تا کمپ های تفریحی، ماهیگیری و شکار. نیوفاندلند مکانی پر از طبیعت وحشی و حیات وحش هیجان‌انگیز بر روی زمین و زیر دریا است. در هفته‌ای که در آنجا سیاحت می‌کردیم، آماج ماجراهای شگفت‌انگیز بود. قایق‌سواری در ساحل شرقی و تماشای مرغان دریایی و شنا به‌همراه وال‌ها و مشاهده کوه‌های یخ شناور چندهزارساله که دور از قایق در حال حرکت هستند، تجربه ای بی نظیر بود. غروب آفتاب چنان تصویر زیبایی می‌سازد که فکر می کنید این تصاویر را فتوشاپ است. قطعا این هفته به‌یادماندنی خواهد بود.

از ونکوور تا ویسلر، از دریا تا آسمان

از زمان حرکت به سمت ونکور، دوستانمان ما را به‌خاطر صحبت‌ درباره زرق و برق این شهر، مسخره می‌کردند. بنابراین وقتی که همسایه قدیمی‌مان به دیدارمان آمد، ما دوستانم را برای یک هفته از طریق بزرگراه دریا به آسمان، یکی از خوش‌منظره‌ترین جاده‌های دنیا، به ویستلر بردیم تا چیزهای زیادی را کشف کنند. ویستلر منطقه ای کوهستانی واقع در بریتیش کلمبیاست. در این سفر به‌واسطه گذر از میان قله‌های بلند و چشم انداز دریایی، برای کشف فرهنگ ملل اولیه، خاکشویی در جستجوی طلا و بازدید از زندگی شبانه افسانه‌ای ویسلر، ماجراهای زیادی داشتیم. زمانی که با دوستانم خداحافظی می‌کردم، آن‌ها هم با من موافق بودند که سواحل غربی کانادا بهترین سواحل توریستی دنیا هستند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz