درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

روال ورود به ایالات متحده آمریکا

روال ورود به ایالات متحده آمریکا

وقتی وارد ایالات متحده می شوید، باید مدارک سفر معتبر خود را به عنوان بخشی از روال ورود ارائه نمایید؛ مدارک مورد نیاز به کشوری که از آن آمده اید و همچنین تابعیت یا وضعیت شما بستگی دارد.

ورود از کانادا، مکزیک و برمودا

  • شهروندان آمریکایی که وارد ایالات متحده می شوند باید گذرنامه معتبر، کارت شهروندی، کارت ویژه مسافرین تاییدشده (NEXUS, SENTRI, GLOBAL ENTRY, FAST) یا گواهینامه معتبر رانندگی نشان دهند؛ اگر سوالی دارید، با دفاتر مربوطه در کشور خود تماس بگیرید و پرس و جو کنید آیا مدرک خاصی نیاز دارند یا نه.
  • ساکنان دایمی و اتباع خارجی مقیم ایالات متحده گذرنامه نیاز دارند و در صورت نیاز باید ویزای ایالات متحده خود یا مدارک سفر دیگر را نشان دهند. قبل از شروع سفر باید این مدارک آماده شود.

ورود از کشورهای دیگر

  • تمام مسافرانی که از کشورهای دیگر وارد ایالات متحده می شوند به محض ورود به گذرنامه خود نیاز دارند (صرف نظر از کشور یا تابعیت خود)
  • ساکنان دایمی و اتباع خارجی ممکن است به ویزای ایالات متحده نیاز داشته باشند؛ قبل از شروع سفرتان باید این ها را درخواست دهید.
  • در خصوص همراه داشتن غذا، حیوانات خانگی و دارو به ایالات متحده نیز حتماً از قبل قوانین این کشور را مطالعه نمایید.

ممانعت از ورود

افسران گمرک و محافظت مرزی با استفاده از همان معیارهای مورد استفاده برای تمام اتباع خارجی که از ایالات متحده دیدن می کنند، بازرسی ورود را انجام می دهند. فقط آن ها اختیار پذیرش شما به ایالات متحده را دارند حتی اگر مدارک سفر شما از جمله ویزایتان، درست باشد.

توجه کنید: با این که هیچ قانونی مانع از ورود زنان باردار به داخل ایالات متحده نمی شود، انجام سفر به قصد وضع حمل در ایالات متحده، جزو آن قوانین نیست. افسر گمرک و محافظت مرزی هنگام اعطای پذیرش ورود به شما، بارداریتان را در نظر خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با محافظت گمرکی و مرزی تماس بگیرید:

  • داخل ایالات متحده: با شماره ۵۵۱۱-۲۲۷-۸۷۷-۱ تماس بگیرید؛ شماره تماس افراد دارای مشکل شنوایی: ۶۵۸۲-۸۸۰-۸۶۶-۱
  • خارج از ایالات متحده با شماره ۸۰۰۰-۳۲۵-۲۰۲-۱ تماس بگیرید.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz