درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

روجرز سنتر و مرکز علوم انتاریو

روجرز سنتر و مرکز علوم انتاریو

روجرز سنتر

روجرز سنتر که در نزدیکی برج CN TOWER  قرار دارد یک مجموعه ورزشی بسیار عظیم است که دارای استادیوم های بیسبال، فوتبال کانادایی، فوتبال آمریکایی و بسکتبال است و همچنین دارای یک سالن کنسرت نیز می‌باشد.

ساخت این مجموعه که در سال ۱۹۸۶ آغاز شده بود در سال ۱۹۸۹ به اتمام رسید. معمار این مجموعه راد رابی میباشد و هزینه ی ساخت این ورزشگاه ۵۷۰ میلیون دلار و هزینه ی بازسازی آن ۹۷۰ میلیون دلار شد.

شما میتوانید از این ورزشگاه به صورت آنلاین برای گردش به عنوان یک تور ۱ ساعته دیدن فرمایید.

آدرس : ۱ Blue Jays Way, Toronto

سایت رسمی مجموعه :   http://www.rogerscentre.com/

TORONTO, CANADA - APRIL 2: A general view of the Rogers Centre on Opening Day during the Cleveland Indians MLB game against the Toronto Blue Jays on April 2, 2013 at Rogers Centre in Toronto, Ontario, Canada. (Photo by Tom Szczerbowski/Getty Images) *** Local Caption *** ]

مرکز علوم انتاریو

مرکز علوم انتاریو یکی از جاذبه های گردشگری خانوادگی شهر تورنتو است.

این نمایشگاه جالب سرگرمی خوبی برای سرگرم کردن کودکان و بزرگسالان فراهم کرده است. این نمایشگاه در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر و در شمال شرقی شهر قرار دارد.

ساختمان مدرن نمایشگاه در سال ۱۹۶۹ ساخته شد . این نمایشگاه در سال ۲۰۰۱ به صورت وسیع بازسازی شد و مبلغ ۴۷۵۰۰۰۰۰۰ $ برای نمایشگاه سرمایه گذاری شد.

مرکز علوم انتاریو همچنین دارای یک مدرسه‌ی علمی است که در آن کلاس و برنامه‌های علمی برگزار میشود.

بازدید کنندگان از این نمایشگاه می توانند از آخرین تحولات تکنولوژی ، زیست شناسی ، فیزیک ، فضا و هواشناسی و بسیاری دیگر دیدن فرمایند، از جاذبه های این نمایشگاه بازی با تکنولوژی است که برای کودکان می‌تواند بسیار جذاب باشد.

آدرس : ۷۷۰ DON MILLS ROAD , TORONTO

سایت رسمی : http://www.ontariosciencecentre.ca/

تلفن: ۴۱۶-۶۹۶-۱۰۰۰

ontario science center


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz